Android 5.1.1 Lollipop może być zainstalowany… na Samsungu Gear S | Tabletowo.pl

Android 5.1.1 Lollipop może być zainstalowany… na Samsungu Gear S

Dołącz do dyskusji 0

Na forum XDA Developers pojawił się sposób na zainstalowanie CyanogenModa 12,1, który zamienia zegarek Gear S w urządzenie z pełnym Androidem 5.1.1 Lollipop. Brzmi interesująco!

Samsung Gear S jest wyjątkowym inteligentnym zegarkiem, który dzięki temu, że posiada slot na karty SIM, może zastąpić nam telefon. Deweloperzy z forum XDA postanowili więc wykorzystać tą zaletę i przenieśli pełną wersję Androida 5.1.1 do tego małego urządzenia.

Niestety system nie jest jeszcze zbyt dopracowany. Na forum pojawiły się informacje, że w sumie prawie nic nie działa. Cały czas jednak projekt jest ulepszany i jest spora szansa, że Android 5.1.1 niedługo będzie w pełni poprawnie działał na Gear S.

Poniżej zamieszczam zdjęcia, na których możecie zauważyć uruchomioną pełną wersję Androida na tym zegarku. Jak Wam się podoba ten pomysł?

Źródło: XDA, sammobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona