Android 4.4 KitKat – pierwsze screeny | Tabletowo.pl

Android 4.4 KitKat – pierwsze screeny

Dołącz do dyskusji 0

Gdy na początku września pojawiły się pierwsze informacje, że najnowsza wersja systemu operacyjnego Google będzie nosiła nazwę Android KitKat, wielu z nas odruchowo pomyślało, że jest to żart. Ale nic z tych rzeczy – to prawda. Co więcej, jego premiera zbliża się coraz większymi krokami. Dziś w sieci znalazły się pierwsze screeny i zdjęcia pokazujące to, jak ma wyglądać nadchodząca wersja Androida.

Już na pierwszy rzut oka widać, że zmianie uległ interfejs użytkownika łącznie z klawiaturą, dialerem, ikonką debugowania i belką, na której dotychczas godzina i pozostałe dane wyświetlane były na niebiesko – od kolejnej wersji systemu kolor ma zostać zmieniony na szary. Do tego oczywiście dojdzie wiele innych zmian, których prezentację Google szykuje nam na… no właśnie, kiedy?

Z wielu źródeł w ciągu ostatnich dni słyszeliśmy, że premiera Androida 4.4 KitKat ma mieć miejsce w październiku (najprawdopodobniej na tej samej konferencji przedstawiony zostanie smartfon Nexus 5.). Padła nawet konkretna data: 14 października. Nie wiemy jednak, póki co, na ile jest to wiarygodna informacja.

Rzućcie okiem poniżej na elementy interfejsu Androida 4.4 KitKat:

Android 4.4 KitKat - pierwsze screeny Android 4.4 KitKat - pierwsze screeny Android 4.4 KitKat - pierwsze screeny Android 4.4 KitKat - pierwsze screeny

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona