Android 4.4 Kit Kat dla Nexusa 7 dotarł do Polski! - Tabletowo.pl

Android 4.4 Kit Kat dla Nexusa 7 dotarł do Polski!

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Android 4.4 Kit Kat dla Nexusa 7 dotarł do Polski! Aktualizacje Asus Nowości

Krótki wpis na zakończenie dzisiejszego dnia, z pewnością radosny dla posiadaczy tabletu pochodzącego z fabryk tajwańskiego Asusa, sygnowanego logo internetowego giganta Google.

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że wszelkie aktualizacje systemu operacyjnego od Google przebiegają stopniowo. W ubiegłą środę możliwość aktualizacji platformy do Androida 4.4 Kit Kat otrzymali pierwsi użytkownicy tabletów Nexus 7 pierwszej i drugiej generacji oraz Nexusa 10. Dziś, ledwie kilka chwil temu, najnowsza wersja systemu pojawiła się w Polsce – z tego, co mi wiadomo, dla obu generacji tabletu Nexus 7 (2012 i 2013).

Jeśli aktualizacja nie pojawiła się na ekranach Waszych tabletów automatycznie, zajrzyjcie do ustawień – już tam powinna na Was czekać.

O tym, jakie nowości wnosi ze sobą Android 4.4, możecie przeczytać w tym wpisie. Przede wszystkim trzeba pamiętać o obietnicy Google, według której starsze urządzenia dzięki Androidowi 4.4 mają przyśpieszyć (w tym również starszy Nexus 7).

Dzięki Piotrze, Przemysławie i anonimowy Czytelniku za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona