Android 4.2 Jelly Bean dla Google Nexus 7 udostępniony

Android 4.2 Jelly Bean dla Google Nexus 7 udostępniony 16

Kilka godzin temu Kasia poinformowała Was o rozpoczęciu sprzedaży zaprezentowanego w ostatnim czasie Google Nexus 10. Ja natomiast mam dobrą wiadomość dla wszystkich posiadaczy pierwszego w historii wyszukiwarkowego giganta tabletu internetowegoNexus 7, gdyż jak donosi jeden z zagranicznych serwisów branżowych, rozpoczął się już proces wdrażania aktualizacji do Androida 4.2 Jelly Bean.

Za pośrednictwem bezprzewodowego kanału Over-The-Air (OTA), firma Google udostępniła aktualizację do Androida 4.2 Jelly Bean dla tabletu Nexus 7. Oprogramowanie układowe o numerze kompilacji JOP40C waży 80 MB, jednak warunkiem jego zainstalowania jest posiadanie Androida w wersji 4.1.2 na pokładzie (JZO54K).

Jeśli nie chcecie czekać aż aktualizacja dotrze do naszego kraju, możecie dokonać jej ręcznie. Wystarczy pobrać z serwerów Google odpowiednie archiwum ZIP i postępować zgodnie z instrukcją zawartą na stronie Android Police. Jednak pamiętajcie, że wszelkiego rodzaju ingerencje w oprogramowanie wykonujecie wyłącznie na własną odpowiedzialność.

źródło

Obserwuj nas