Android 4.2 dla Asusa Transformer Pad 300 już dziś w Ameryce (aktualizacja) - Tabletowo.pl

Android 4.2 dla Asusa Transformer Pad 300 już dziś w Ameryce (aktualizacja)

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Android 4.2 dla Asusa Transformer Pad 300 już dziś w Ameryce (aktualizacja) Asus Nowości

Wśród producentów, krórzy najszybciej aktualizują tablety dostępne w swoim portfolio, wyróżnia się przede wszystkim Asus oraz Samsung. Tajwański koncern jako pierwszy rozpoczął proces aktualizacji hybryd do Androida 4.1 Jelly Bean, koreański podążał jego krokami. Jak doskonale wiecie, od jakiegoś czasu jest już dostępna nowsza wersja oprogramowania od Google – Android 4.1. Dotychczas była udostępniona wyłącznie produktom z serii Nexus, czyli powstałym przy współpracy internetowego giganta Google z producentami: Asusem, Samsungiem i LG. Dziś sytuacja ta ulegnie zmianie: pierwsi posiadacze Asusa Transformer Pad 300 otrzymają aktualizację do „żelki” w wersji 4.2.

Na pierwszy ogień pójdą użytkownicy urządzenia w Ameryce. Pozostali posiadacze Transformer Pad 300 mogą liczyć na możliwość aktualizacji swoich urządzeń do Androida 4.2 w późniejszym terminie, prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu. Konkretne daty, w których nowa wersja systemu zostanie udostępniona poszczególnym krajom poza Stanami Zjednoczonymi, nie zostały, niestety, ujawnione.

Oficjalnej aktualizacji systemu do Androida 4.2 raczej nie mogą się spodziewać użytkownicy modelu Transformer TF101, którzy dotychczas nie doczekali się Androida 4.1. Pewne jest z kolei, że takową aktualizację otrzymają posiadacze trzech innych modeli tajwańskiego producenta: Transformer Pad Infinity, Memo Pad Smart ME301T i Memo Pad ME172V. Ma się to jednak stać dopiero w drugim kwartale 2013 roku. Nie wiadomo co z Asusem Transformer Prime TF201.

Czekamy aż pozostali producenci pójdą śladami Asusa i zaczną udostępniać Androida 4.2 Jelly Bean dla swoich tabletów.

źródło

Aktualizacja:

Android 4.2 Jelly Bean dla Asusa Transformer Pad 300 dotarł już do Polski!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona