Android 4.2.2 dla tabletów Nexus 7 i Nexus 10 już jest - Tabletowo.pl

Android 4.2.2 dla tabletów Nexus 7 i Nexus 10 już jest

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Android 4.2.2 dla tabletów Nexus 7 i Nexus 10 już jest Nowości

Wszelkiego rodzaju serwisy, w których społeczność internetowa może się udzielać, są doskonałym źródłem informacji. To właśnie z nich, w tym przypadku: Reddit, Google+ i Twittera, dowiedzieliśmy się dziś, że rozpoczął się proces aktualizacji urządzeń z serii Nexus: smartfona Galaxy Nexus i tabletów: Nexus 7 i Nexus 10, do najnowszej wersji googlowskiej platformy: Androida 4.2.2.

Na chwilę obecną internetowy gigant Google nie ujawnił co konkretnie wnosi najnowsza aktualizacja. Wiemy jedynie, że jej głównym zadaniem jest rozwiązanie istniejących i znanych deweloperom koncernu z Mountain View problemów, a także zwiększenie wydajności i stabilności wspomnianych produktów. Ze screena dowiadujemy się o nowej możliwości korzystania z klawiatury: Gesture Typing oraz o personalizowaniu kont użytkowników.

Aktualizacji ważącej 47,6MB, można dokonać w trybie OTA (czyli przez WiFi, bez potrzeby podłączania do komputera). Jeśli jesteście posiadaczami któregoś z urządzeń z serii Nexus, sprawdźcie czy powiadomiły Was o czekającej aktualizacji. Jako że proces dopiero się rozpoczął, może się okazać, że na najnowszą wersję Androida będziecie musieli krótszą lub dłuższą chwilę poczekać.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona