Android 4.1 Jelly Bean dla wszystkich tabletów Asus Transformer 22

Android 4.1 Jelly Bean dla wszystkich tabletów Asus Transformer

Android 4.1 Jelly Bean dla wszystkich tabletów Asus Transformer 23

Panie i panowie, fanfary! Niemiecki oddział Asusa poinformował, że wszystkie hybrydy należące do rodziny Transformer Pad (niegdyś Eee Pad Transformer) otrzymają aktualizację oprogramowania do wersji Android 4.1 Jelly Bean.

Co ciekawe, systemową miłością obdarzone zostaną wszystkie urządzenia, także te sprzed ponad roku. W dobie dziwnej amnezji producentów elektroniki, którzy mają tendencję do zapominania o produktach wprowadzonych na rynek jeszcze kilka miesięcy wcześniej, jest to zjawisko niespotykane i wyjątkowe. Szanuję Asusa za pamięć i podejście do klienta – oraz innowacyjne spojrzenie na ideę wielofunkcyjnego tabletu multimedialnego.

Nie przedłużając, oto lista hybryd, które otrzymają aktualizację oprogramowania:

Nową wersję systemu operacyjny najprawdopodobniej otrzymają także tablety wyposażone w modem 3G, czyli te mające literkę „G” w nazwie. Co ciekawe, szukając informacji o hybrydach Transformer, na stronie Asusa natknąłem się na sekcję poświęconą MeMO Padowi (czy spotkaliście się z taką nazwą wcześniej?). Sugeruje ona, że urządzenie jest na dobrej drodze, by wkrótce pojawić się na rynku. Nie wiem jak Wy, ale ja za asusowego „malucha” trzymam kciuki.

Na niedawnej konferencji prasowej w Holandii, rzecznik Asusa stwierdził, że tablety Transformer Pad i Eee Pad Slider nie otrzymają aktualizacji oprogramowania. Bardzo się cieszę, że informacje te okazały się nieprawdziwe.

via Tablet-News