Android 4.1 dla Samsungów Galaxy Tab: 2 7.0 i 2 10.1 dotarł do Ameryki - Tabletowo.pl

Android 4.1 dla Samsungów Galaxy Tab: 2 7.0 i 2 10.1 dotarł do Ameryki

Tabletowo.pl Android 4.1 dla Samsungów Galaxy Tab: 2 7.0 i 2 10.1 dotarł do Ameryki Nowości Samsung

Na początku ubiegłego miesiąca pierwsi użytkownicy Samsunga Galaxy Tab 2 10.1 mogli się cieszyć z Androida 4.1 Jelly Bean (model P5110 – WiFi). Mowa o Brytyjczykach, którzy otrzymali możliwość aktualizacji swoich urządzeń do nowszej wersji systemu operacyjnego. Po kilku tygodniach „żelka” dotarła do Stanów Zjednoczonych. Posiadacze amerykańskich wersji dwóch tabletów: Galaxy Tab 2 7.0 i Galaxy Tab 2 10.1 mogą dokonać aktualizacji systemu do Androida 4.1.

Android 4.1 wnosi przede wszystkim Project Butter, dzięki któremu tablety – w tym przypadku Galaxy Tab 2 7.0 i Galaxy Tab 2 10.1 – mają działać płynniej, sprawniej i wydajniej, Google Now, a także usprawnienia interfejsu użytkownika TouchWiz i powiadomień.

A my wciąż czekamy na pojawienie się aktualizacji w Polsce… Na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji odnośnie konkretnego terminu, w którym ma się to stać. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość.

Warto przypomnieć, że na aktualizację do Androida 4.1 w naszym kraju czekają jeszcze użytkownicy pozostałych urządzeń Samsunga, dla których zapowiedziana została „żelka”. Mam na myśli, poza Galaxy Tab 2 7.0, Galaxy Tab 2 10.1, również: Galaxy Tab 7.0 Plus, Galaxy Note 10.1 i Galaxy Note.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona