Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 udostępniony | Tabletowo.pl

Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 udostępniony

Dołącz do dyskusji 0

Na przestrzeni ostatnich dni Samsung rozpoczął proces wdrażania Androida 4.1.2 dla tabletu Galaxy Tab 2 10.1 P5100 oraz phabletu Galaxy Note N7000. Tym razem nowej wersji oprogramowania układowego doczekali się posiadacze modelu Galaxy Tab 2 7.0 (GT-P3110).

Południowokoreański koncern Samsung wydał właśnie aktualizację do Androida w wersji 4.1.2 Jelly Bean dla Galaxy Tab 2 7.0 WiFi (GT-P3110). Proces ten standardowo będzie odbywał się etapami, toteż nie martwcie się jeśli nie otrzymaliście jeszcze stosownego komunikatu. Oprogramowanie o numerze kompilacji JZO54K zostało udostępnione za pośrednictwem bezprzewodowego kanału OTA (Over-The-Air). Aktualizacji można dokonać także poprzez aplikację Samsung Kies.

Jeśli nie chcecie czekać aż Android 4.1.2 dotrze do Polski, możecie dokonać ręcznej aktualizacji (firmware znajdziecie na stronie Sammobile), jednak pamiętajcie, że robicie to wyłącznie na własną odpowiedzialność. A, nie zapomnijcie też podzielić się z nami wrażenia z użytkowania :)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona