Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Tab 2 10.1 dotarł do Polski | Tabletowo.pl

Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Tab 2 10.1 dotarł do Polski

Dołącz do dyskusji 0
Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Tab 2 10.1 już w Polsce

Pod koniec lutego, czyli już dwa miesiące temu (jak ten czas szybko leci…), Samsung rozpoczął proces aktualizowania swoich tabletów z serii Galaxy Tab 2 do Androida w wersji 4.1.2 Jelly Bean. Tyczy się to zarówno 7-calowego modelu, jak i 10,1-calowego. Dziś do Polski dotarła „androidowa żelka” dla większego z członków wspomnianej rodziny.

Najnowsza dostępna wersja oprogramowania dla Samsunga Galaxy Tab 2 10.1 P5100, czyli Android 4.1.2 Jelly Bean, została udostępniona za pośrednictwem strony SamMobile. Jest to oficjalny ROM dla użytkowników urządzeń zakupionych w polskiej dystrybucji, więc możecie go pobierać bez żadnych obaw.

Pewnie zastanawiacie się nad tym, czy Android 4.1.2 jest ostatnią wersją systemu oficjalnie udostępnioną dla Galaxy Tab 2 10.1. Koreański koncern dotychczas nie potwierdził tych spekulacji, jednak ostatnio w sieci pojawiły się informacje, jakoby wszystkie dwurdzeniowe tablety miały otrzymać Androida 4.2.2. Niestety, nie wiadomo ile jest w tym prawdy.

Dzięki Dawid i Andrzej za podesłanie info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona