Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Note 10.1 z Plusa - Tabletowo.pl

Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Note 10.1 z Plusa

Wszyscy doskonale wiemy o tym, że urządzenia pochodzące od krajowych operatorów zawsze otrzymują wszelkie aktualizacje później niż sprzęt kupiony na wolnym rynku. Zazwyczaj czas oczekiwania na nowszą wersję systemu jest dość długi – od kilku do nawet kilkunastu miesięcy (a czasem można się nie doczekać w ogóle – znacie to skądś?). Dziś mam dobre wieści dla użytkowników tabletu Samsung Galaxy Note 10.1, którzy zakupili sprzęt w Plusie. Urządzenie otrzymało aktualizację do Androida 4.1.2.

Na początku bieżącego roku posiadacze Galaxy Note 10.1 (zarówno WiFi, jak i 3G) mogli cieszyć się „żelką” oznaczoną numerkiem 4.1.2. Po kilkunastu tygodniach aktualizacja trafia do użytkowników urządzenia z Plusa z następującymi wersjami oprogramowania: N8000XXCMB3, N8000PLSCMB1, N8000XXCLL1 i N8000XXCMB3.

Jeśli jesteście w posiadaniu Samsunga Galaxy Note 10.1 zakupionego w sieci Plus, zerknijcie czy aktualizacja jest dostępna z poziomu Waszego urządzenia. Jeśli nie pojawiło się automatycznie powiadomienie, możecie spróbować wyszukać ją z poziomu ustawień w tablecie lub też przez Kies.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona