Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Note 10.1 WiFi (N8010) udostępniony - Tabletowo.pl

Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Note 10.1 WiFi (N8010) udostępniony

Ta wiadomość ucieszy zapewne wielu z Was. Samsung właśnie zapowiedział i udostępnił aktualizację do Androida 4.1.2 dla tabletu Galaxy Note 10.1 WiFi. Dotychczas „żelka” była dostępna wyłącznie dla egzemplarzy z 3G – N8000 pochodzących z niemieckiej dystrybucji. Obecnie z możliwości zaktualizowania Androida do wersji Jelly Bean 4.1.2 mogą być zadowoleni również niemieccy użytkownicy modelu N8010 – WiFi. Skoro tak, być może sporo z Was już ma możliwość zasmakowania nowszej wersji platformy, jeśli Wasz sprzęt jest z Niemiec.

Pewnie zastanawiacie się co da Wam aktualizacja. Ma ona zapewnić między innymi poprawę wydajności sprzętu, wygodniejsze korzystanie z rysika oraz kilka nowych aplikacji. Więcej na ten temat znajdziecie w tym wpisie.

Jak wspomniałem, na dzień dzisiejszy nowym systemem w Galaxy Note 10.1 WiFi mogą cieszyć się wyłącznie użytkownicy z Niemiec. Producent jeszcze nie poinformował kiedy aktualizacja zawędruje do innych krajów, w tym do Polski. Oby to się stało jak najszybciej w przypadku obu wersji tego urządzenia: N8000 i N8010.

Jeśli jednak Wasz tablet sprowadzony został z Niemiec lub macie pewność, że pochodzi właśnie z niemieckiej dystrybucji, zajrzyjcie do urządzenia, być może aktualizacja już tam na Was czeka. Jeśli nie w automatycznym powiadomieniu, to być może w ustawieniach.

Recenzję Samsunga Galaxy Note 10.1 możecie przeczytać pod tym adresem.

źródło

Ta wiadomość ucieszy zapewne wielu z Was. Samsung właśnie zapowiedział aktualizacje do Androida 4.1.2 dla sprzętu Galaxy Note 10.1 Wi-Fi zakupionego w europie

Plotki na temat tej aktualizacji krążą w Internecie już od kilku ładnych miesięcy. Dopiero teraz producent postanowił potwierdzić te informacje.

Pewnie zastanawiacie się co da Wam aktualizacja.

Ma ona zapewnić między innymi poprawę wydajności sprzętu, wygodniejsze korzystanie z rysika oraz kilka nowych aplikacji.

Na dzień dzisiejszy nowym systemem w Galaxy Note 10.1 WiFi mogą cieszyć się użytkownicy z Niemiec. Producent jeszcze nie poinformował kiedy aktualizacja zawędruje do polski .  Oby jak najszybciej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona