Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Note 10.1 3G już w Polsce - Tabletowo.pl
Ważne

Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Note 10.1 3G już w Polsce

Tabletowo.pl Android 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Note 10.1 3G już w Polsce Nowości Samsung

Wiele wskazuje na to, że posiadacze Samsunga Galaxy Note 10.1 3G (N8000) z polskiej dystrybucji wreszcie doczekali się aktualizacji do najnowszej wersji Androida dostępnej na świecie dla tego urządzenia. Mowa oczywiście o Androidzie 4.1.2, którego wędrówka po Polsce rozpoczęła się z samego rana, a w pierwszych krajach dostępny jest już od miesiąca.

Na redakcyjną skrzynkę mejlową i na portalach społecznościowych otrzymaliśmy sporo wiadomości na ten temat. Wynika z nich, że „żelki” mogą zasmakować użytkownicy Galaxy Note 10.1 w wersji z 3G, czyli modele o oznaczeniu N8000.

Będę wdzięczna posiadaczom Samsunga Galaxy Note 10.1, którzy zakupili urządzenia z polskiej dystrybucji (nie z niemieckiej – te modele otrzymały „żelkę” wcześniej) za informację czy faktycznie update dziś na nich czekał w ustawieniach. Jeśli macie pod ręką N8000, weźcie tablet w swe dłonie i sprawdźcie czy pojawiło się automatyczne powiadomienie o dostępności aktualizacji.

Tymczasem krótkie przypomnienie co wnosi aktualizacja do Androida 4.1.2. Wprowadzono niewielkie zmiany i dodano nowości:
– lepsze podpowiedzi przy pisaniu na klawiaturze,
– mała zmiana w multitaskingu (3 przyciski – pomoc, widok podwójny i widok kaskadowy),
– w S Note można wstawiać Idea Sketch (jak w Note 2),
– po wyciągnięciu rysika klawiatura automatycznie włącza tryb rozpoznawania pisma (można to wyłączyć).

Jeśli jesteście zainteresowani recenzją Samsunga Galaxy Note 10.1 – zapraszam pod ten adres.

Dzięki wszystkim za podesłane info i Mirosławowi za screena! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona