Android 4.0 dla tabletów Sony: S i P w drodze - Tabletowo.pl
Ważne

Android 4.0 dla tabletów Sony: S i P w drodze

Tabletowo.pl Android 4.0 dla tabletów Sony: S i P w drodze Nowości

Ostatnio coraz głośniej o Androidzie w wersji Ice Cream Sandwich. Po tym, jak Samsung oficjalnie przedstawił listę urządzeń, które otrzymają aktualizację do najnowszej wersji systemu, przyszła pora na produkty firmy Sony. Producent do tej pory wypuścił na rynek tylko dwa tablety, jednak ma wielu zwolenników, którzy już dawno stali się szczęśliwymi posiadaczami gadżetów japońskiego giganta i z niecierpliwością oczekują informacji na temat aktualizacji.

W ostatnich dniach na stronie społeczności brytyjskiej strony Sony pojawiła się wiadomość, iż zarówno Tablet S, jak i Tablet P otrzymają „lodową kanapkę”. Niestety nie ma żadnej informacji na temat planowanej daty udostępnienia Androida 4.0.

Oto komunikat:

Sony Tablet™ is evolving, and we’d like to keep you informed with the latest updates.
Today we’re happy to confirm that an update to Android 4.0 will be available for Sony Tablet.Details including timing will be announced in due course, so please stay tuned.
Just recently we released the Software Development Kit for Sony Tablet P. For more information on this and future updates please visit us at Sony Tablet Evolution.
Best regards
Lee

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne gorące wieści, które na pewno wam przekażemy.

Warto również wspomnieć, iż wczoraj pojawiła się bardzo znacząca „łatka” dla wersji 3.2.1, o której kilka dni wcześniej było bardzo głośno w Japonii. Jak się okazało nie musieliśmy zbyt długo na nią czekać, co jest najlepszym dowodem na to, że Sony dba o swoich klientów, czego niestety nie można powiedzieć o wszystkich producentach tabletów. Pora przejść do konkretów. Oto, co zyskamy dzięki poprawce:

• obsługa dedykowanego kontrolera od PlayStation 3 przez Tablet S,

• funkcja Party streaking,

• obsługa wideo w Skype dla Tablet P.

Oprócz tego możemy oczywiście liczyć na zwiększoną stabilność systemu oraz wiele poprawek jego funkcjonowania, jak np. odtwarzanie muzyki podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona