Android 4.0.4 dla Toshiby AT100 wreszcie dostępny w Polsce - Tabletowo.pl
Ważne

Android 4.0.4 dla Toshiby AT100 wreszcie dostępny w Polsce

Tabletowo.pl Android 4.0.4 dla Toshiby AT100 wreszcie dostępny w Polsce Nowości Toshiba

Początek sierpnia bieżącego roku. W Stanach Zjednoczonych posiadacze tabletu Toshiba AT100 cieszą się z możliwości dokonania aktualizacji systemu do nowszej wersji – Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Mija miesiąc, dwa, trzy, a użytkownicy modelu w Polsce w dalszym ciągu nie mogą zasmakować „lodowej kanapki”. Ich cierpliwość wystawiona została na wielką próbę, ale wreszcie została doceniona. Android 4.0.4 dla Toshiby AT100 został udostępniony w Polsce.

Jak informujecie w komentarzach i mejlach, proces aktualizacji tabletu do Androida 4.0.4 rozpoczął się już w piątek, jednak spora część z Was otrzymała nowszą wersję platformy dopiero wczoraj. Jeśli jesteście w posiadaniu Toshiby AT100, tablet powinien poinformować Was automatycznie o możliwości aktualizacji (jeśli nie, sprawdźcie ręcznie w ustawieniach).

Toshiba AT100, to – w moich oczach – bardzo niedoceniane urządzenie (zresztą nie omieszkałam pominąć tej uwagi w recenzji modelu). W chwili obecnej jest już nieco przestarzałe – na rynku debiutowało na targach CES… 2011. Tablet posiada dwurdzeniowy procesor Tegra 2 1GHz, 1GB RAM, ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, aparat 5 Mpix, GPS, port USB, wyjście HDMI i slot kart SD (wszystkie porty pełnowymiarowe). Urządzenie charakteryzuje się gumowaną obudową.

Cena Toshiby AT100 zaczyna się od 1100 złotych (16GB, WiFi).

Dzięki wszystkim za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona