Android 4.0.3 ICS dla Asusa Transformer TF101G - 5 kwietnia w Polsce (update: już jest!) - Tabletowo.pl

Android 4.0.3 ICS dla Asusa Transformer TF101G – 5 kwietnia w Polsce (update: już jest!)

Tabletowo.pl Android 4.0.3 ICS dla Asusa Transformer TF101G - 5 kwietnia w Polsce (update: już jest!) Asus Nowości

Przed weekendem informowaliśmy, że Android Ice Cream Sandwich dla Asusa Transformer TF101G został udostępniony na tajwańskim rynku. Była to dobra wiadomość dla nas, bowiem potwierdziła fakt, iż „lodowa kanapka” faktycznie nadchodzi dla hybrydy Asua pierwszej generacji z 3G. Dziś mamy kolejne wieści w tej sprawie.

Na profilu Asus Polska na Facebooku znalazła się interesująca informacja, z której na pewno ucieszą się właściciele Asusa Transformer TF101G:

Przesyłamy dobre wiadomości dla posiadaczy Transformera TF101G. Aktualizacja Androida do wersji ICS 4.0.3 dla tego tabletu nastąpi 5. kwietnia. Upgrade będzie już dostępny w wersji v.9.2.2.3, dostosowanej do polskiego użytkownika w trybie FOTA (Firmware Over The Air). Z powodu ograniczeń serwerów, aktualizacja będzie przebiegać stopniowo i może zdarzyć się, że nie wszyscy użytkownicy dostaną powiadomienie w tym samym czasie.

Jak widzicie, została podana konkretna data wypuszczenia aktualizacji, co wskazuje na fakt, iż nic nie powinno już ulec zmianie. Mam nadzieję, że AICS dla tego modelu będzie dopracowany i wolny od błędów, na które skarżą się użytkownicy Asusa Transformer TF101.

Dzięki Jakub za podesłane info! ;)

Update (5.04.2012):

Aktualizacja, zgodnie z obietnicami, jest już dostępnadzięki Krzysztof za podesłane info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona