Asus Transformer TF101G już z Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Tajwan na pierwszy ogień
Ważne

Asus Transformer TF101G już z Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Tajwan na pierwszy ogień

asus transformer tf101g android 4.0

Nadszedł piątek (dla niektórych pierwszy z weekendowych dni ;)) i od razu ciekawy news. Na profilu Tabletowo.pl na Facebooku Jakub (pozdrawiamy!) podesłał nam screen pokazujący, że długo wyczekiwana aktualizacja Asusa Transformer w wersji z 3G (czyli TF101G) do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich jest już dostępna! Niestety, na razie w rodzimym kraju Asusa, ale to i tak jest dla nas bardzo dobra wiadomość.

Jakub informując nas, że jest już do pobrania AICS w wersji TW na początku zaznaczył, że jego tablet sprowadzany był z Tajwanu, co może tłumaczyć fakt możliwości zainstalowania świeżo udostępnionej, nowej wersji systemu. „U mnie wszystko działa, na samym początku wybrałem język polski i jest ok. 3G działa, żadnych problemów nie mam” – napisał. Na potwierdzenie dla niedowiarków screen:

asus transformer tf101g android 4.0

Jakkolwiek by nie było, udostępnienie Tajwańczykom aktualizacji systemu do AICS jest dobrą wiadomością dla wszystkich posiadaczy modelu Asus Transformer TF101G. Początkowo „lodowa kanapka” w Polsce miała zagościć 10 marca, ale sami wiecie jak się to skończyło.

A na profilu Asus Polska pojawiła się wczoraj taka oto notka uspokajająca:

aktualizacja systemu Android do wersji ICS dla Transformera 101G jest cały czas przygotowywana oraz weryfikowana przez Google i na pewno nie została odwołana. Chcemy, aby upgrade był dostępny w pełni funkcjonalnej formie, dlatego data jego wydania jest przekładana. Nie podajemy jej, aby nie wprowadzić Was ponownie w błąd. Oczekujemy w pełni potwierdzonej informacji i kiedy taką otrzymamy, na pewno Wam ją przekażemy.

Jeśli ktoś ma sprowadzony tablet TF101G z Tajwanu, zapraszamy na stronę Asusa, gdzie może pobrać aktualizację do AICS. Pozostali muszą uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości.

UPDATE

Kolejne screeny od Jakuba :)

Użycie danych:

android 4.0 tf101g

W ciekawy sposób można zmieniać zakres czasu, który nas interesuje – zarówno klikając na ‘zmień cykl’ i ustawienie dat, jak i przesunięcie pionowych kresek ograniczających ten przedział:

android 4.0 tf101g

Wygląd ‘więcej’ w ‘sieci zwykłe i bezprzewodowe’:

android 4.0 tf101g

Chrome:

android 4.0 tf101g

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona