Android 3.2 Honeycomb dla HTC Flyer - aktualizacja rozpoczęta (update: także w Polsce!) - Tabletowo.pl

Android 3.2 Honeycomb dla HTC Flyer – aktualizacja rozpoczęta (update: także w Polsce!)

Tabletowo.pl Android 3.2 Honeycomb dla HTC Flyer - aktualizacja rozpoczęta (update: także w Polsce!) Nowości

HTC Flyer jest tabletem, który w momencie rynkowego debiutu mógł pracować w oparciu o tabletową wersję Androida (Honeycomb, wtedy jeszcze 3.0), lecz producent zdecydował się zastosować 2.3 Gingerbread z autorską nakładką HTC Sense. Jak donosi htc-hub.com, po kilku miesiącach od pojawienia się urządzenia na rynku, posiadacze tabletu HTC w końcu doczekali się możliwości aktualizacji swoich modelu do Androida 3.2 Honeycomb. Niestety, na razie w wybranych krajach.

Proces aktualizacji urządzeń tajwańskiego producenta rozpoczął się we Francji i w Niemczech (podobno też w Holandii), gdzie tablety w wersji 32GB pamięci i WiFi+3G otrzymują Androida 3.2 jako pierwsze. Proces przebiega bezprzewodowo (OTA), a paczka aktualizacyjna waży 210MB.

Na chwilę obecną nie ma żadnych informacji odnośnie aktualizacji HTC Flyer w Polsce. Można się jednak spodziewać, że proces ten rozpocznie się już niebawem – nie tylko dla modeli wspomnianych wyżej, ale także z mniejszą ilością pamięci i bez 3G.

Jeśli ktoś z Was posiada HTC Flyer i otrzyma aktualizację – będę wdzięczna za informację.

Tabletowo.pl Android 3.2 Honeycomb dla HTC Flyer - aktualizacja rozpoczęta (update: także w Polsce!) Nowości

Update:

Polski oddział HTC poinformował na swoim profilu na Facebooku, że aktualizacja dotyczy także posiadaczy tabletów HTC Flyer, zakupionych w Polsce (na razie wersja 3G, 32GB)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona