Android 3.2 dla Motoroli Xoom 3G - także w Polsce - Tabletowo.pl

Android 3.2 dla Motoroli Xoom 3G – także w Polsce

Tabletowo.pl Android 3.2 dla Motoroli Xoom 3G - także w Polsce Motorola Nowości

Na horyzoncie nieśmiało czai się już Android Ice Cream Sandwich, a niektóre tablety wciąż nie dostały szansy zaktualizowania do poprzedniej wersji systemu Google – Androida 3.2 Honeycomb. Wśród nich była także Motorola Xoom z 3G – do wczoraj (model z WiFi mógł się cieszyć „plastrem miodu” pod koniec września). Amerykański producent wypuścił aktualizację platformy w kilku krajach, w Polsce także.

Aktualizacja Androida do wersji 3.2 Honeycomb dla Motoroli Xoom 3G jest dostępna w następujących krajach: Austrii, Chorwacji, Danii, Grecji, Irlandii, Hiszpanii, Holandii, Norwegii, Rumunii, Szwajcarii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, na Węgrzech oraz we Włoszech.

Teraz pozostaje pytanie – jak długo przyjdzie nam czekać na aktualizację Motoroli Xoom (i przy okazji tabletów pozostałych producentów) do Androida Ice Cream Sandwich

Dzięki wszystkim Czytelnikom za podesłane info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona