Android 3.2.1 dla Motoroli Xoom już dostępny - Tabletowo.pl
Ważne

Android 3.2.1 dla Motoroli Xoom już dostępny

Tabletowo.pl Android 3.2.1 dla Motoroli Xoom już dostępny Motorola Nowości

Jarek ostatnio słusznie stwierdził, że Asus Eee Pad Transformer jest tabletem, który najszybciej otrzymuje możliwość aktualizacji wszelkich najnowszych wersji systemu operacyjnego Android. Ku naszemu zaskoczeniu, dziś – ledwie dwa dni po modelu Asusa, tablet Motoroli – Xoom – otrzymał update platformy Android do wersji 3.2.1 Honeycomb.

Co wprowadza Android 3.2.1? Przede wszystkim najnowszą wersję sklepu z aplikacjami na urządzenia z googlowskim systemem – Android Market. Pozostałe nowości powinny (aczkolwiek teoretycznie nie muszą) być takie same, jak w przypadku Asusa Eee Pad Transformer, czyli: Supernote, ulepszona integracja stron internetowych ze standardem Flash oraz stabilniejsze połączenie WiFi.

Według informacji zagranicznych portali, aktualizacja jest dostępna na chwilę obecną wyłącznie dla posiadaczy Motoroli Xoom w wersji WiFi. Nie wiemy czy update mogą już dokonać posiadacze tabletu w Polsce – będziemy wdzięczni Czytelnikom, którzy mają Xoom, za sprawdzenie.

Jeśli urządzenie nie pokaże dostępności aktualności samo z siebie, warto wejść kolejno: w ustawienia>informacje o tablecie>aktualizacja systemu.

Tabletowo.pl Android 3.2.1 dla Motoroli Xoom już dostępny Motorola Nowości

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona