Android 3.2.1 dla Acera Iconia Tab A100 - Tabletowo.pl

Android 3.2.1 dla Acera Iconia Tab A100

W oczekiwaniu na rozpoczęcie oferowania przez poszczególnych producentów aktualizacji Androida do wersji Ice Cream Sandwich, firmy próbują zaspokoić nasz głód „lodowej kanapki” starszymi, ale mimo wszystko nowszymi (niż obecnie znajdującymi się na naszych urządzeniach) wersjami systemów. Tak jest w przypadku HTC Flyer i Androida 3.2 oraz Acera Iconia Tab A100, którego właściciele mogą zaktualizować do wersji 3.2.1.

Według informacji pozyskanych od forumowiczów XDA, aktualizacja (OTA, 234MB) dostępna jest w wielu krajach, w tym: w Argentynie, Francji, Hiszpanii, Japonii, Kanadzie i we Włoszech. Bardzo jest więc prawdopodobne, że z Androida 3.2.1 mogą się cieszyć także posiadacze urządzenia Acera także w Polsce – będę wdzięczna za info czy tak faktycznie jest.

Aby sprawdzić czy jest dostępna aktualizacja (jeśli tablet sam o tym nie powiadomi), wystarczy wykonać kilka standardowych kroków. Wejść w Ustawienia -> Informacje o tablecie -> Aktualizacje systemu -> Sprawdź aktualizację.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona