Amazon zaprezentuje kilka urządzeń z Androidem jeszcze przed wakacjami | Tabletowo.pl

Amazon zaprezentuje kilka urządzeń z Androidem jeszcze przed wakacjami

Dołącz do dyskusji 0

Na wszystkie plotki i pogłoski powinniśmy patrzeć z przymrużeniem oka, ale coraz częściej zdarza się tak, że to, co początkowo wydaje się być zupełnie niewiarygodne, staje się prawdą.

Co powiecie na informację, że Amazon pracuje nie tylko nad tabletem, ale także nad całą serią urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android? Mogą to być zarówno tablety, jak i smartfony. Nie wiemy dużo, jednak, według portalu NetbookNews, plotka pochodzi z zaufanego źródła – od kogoś, kto ma „bezpośredni wgląd” w projekt. Dodatkowo tajemnicze urządzenia Amazonu mają ujrzeć światło dzienne jeszcze przed wakacjami.

Pozwólmy naszej wyobraźni rozwinąć skrzydła. Kindle odniósł ogromny sukces i tego samego można się spodziewać po innych urządzeniach sygnowanych logo Amazonu. Co chcielibyście zobaczyć? Tablet, smartfon, a może telewizję (à la Apple TV i Google TV)?

źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona