Tablet od Amazon - jednak będzie - Tabletowo.pl

Tablet od Amazon – jednak będzie

Tabletowo.pl Tablet od Amazon - jednak będzie Nowości Plotki / Przecieki

Amazon. Sklep internetowy oferujący muzykę, książki, filmy, multimedia, a nawet elektronikę. Kindle, czytnik e-book sygnowany logo Amazonu, jest najpopularniejszym tego typu urządzeniem na świecie. Co stoi na przeszkodzie, aby tak popularny globalny serwis „ze wszystkim” sięgnął po więcej i wprowadził na rynek własny tablet? Do dnia dzisiejszego nie mieliśmy nawet pewności, czy te szczątkowe plotki, które pojawiały się od czasu do czasu, miały chociaż ziarno prawdy. Teraz wiemy – tablet Amazonu powstanie.

Stay tuned

– to odpowiedź Jeffa Bezosa, CEO Amazonu, na pytanie o plany dotyczące budowy własnego tabletu.

Bezos dodał także, że jeśli takowe urządzenie powstanie, jego zadaniem będzie uzupełnienie znajdującego się już na rynku popularnego czytnika Kindle, a nie zastąpienie go. Czyżby pogłoski o głębokiej interakcji pomiędzy urządzeniami, zamkniętym systemie i autorskiej, innowacyjnej nakładce okazały się prawdziwe? Więcej dowiemy się najprawdopodobniej jesienią.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona