Amazon Kindle Fire z grami z elementami społecznościowymi | Tabletowo.pl

Amazon Kindle Fire z grami z elementami społecznościowymi

Dołącz do dyskusji 0

Jak donosi Bloomberg, tablet Amazon Kindle Fire otrzyma aktualizację oprogramowania nadającą grom dostępnym w sklepie Amazon AppStore społecznościowego charakteru. Na wzór Game Center na iOS i OS X, nowości będą obejmować tabele wyników i złożony system osiągnięć. Poza określeniem lipca jako miesiąca udostępnienia programistom niezbędnych narzędzi, o tajemniczej aktualizacji dla Kindle Fire wiadomo niewiele.

Nie pierwszy raz lipiec, Amazon i Kindle Fire pojawiają się ramię przy ramieniu w kontekście jednego artykułu. Od dłuższego czasu dochodzą nas słuchy, że stworzony przez Jeffa Bezosa internetowy gigant zamierza zorganizować konferencję prasową, na której zaprezentuje drugą generację tabletu Fire i nowe czytniki Kindle z ekranami E-Ink oraz zapowie wprowadzenie sklepu z aplikacjami Amazon AppStore do Europy. Póki co, żadne zaproszenia nie zostały wysłane, więc wszystkie amazonowe rewelacje włóżcie do pudełka z wielkim znakiem zapytania.

Gwoli przypomnienia, Amazon Kindle Fire jest jednym z najpopularniejszych tabletów internetowych z Androidem na świecie. Do momentu prezentacji Google Nexusa, w Stanach Zjednoczonych Fire sprzedawał się jak ciepłe bułeczki. Przyszłość pokaże, czy flagowy tablet Google zdoła zagrozić „dachówki” Amazonu.

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona