Rozpoczął się Allegro Smart Week – tydzień specjalnych okazji dla posiadaczy Allegro Smart

Na platformie Allegro właśnie rozpoczęła się promocja Allegro Smart Week. To świetna okazja, by osobiście zapoznać się z korzyściami płynącymi z abonamentu Allegro Smart.

Reklama

Rozpoczęty tydzień Allegro Smart Week to czas, w którym codziennie, na platformie Allegro, będą pojawiały się nowe, atrakcyjne oferty zakupu przeróżnych przedmiotów. Wśród nich, opisywana na naszych łamach elektronika użytkowa. Warto śledzić pojawiające się okazje, ponieważ dzięki nim można sporo zaoszczędzić.

Tylko dla wybranych

By skorzystać z promocji, należy posiadać wykupiony abonament Allegro Smart, który w ramach niewielkiej opłaty umożliwia korzystanie z darmowej dostawy produktów zakupionych na Allegro. Dla tych, którzy jeszcze nie korzystają z tej usługi, to bardzo dobra okazja, by przekonać się o jej możliwościach. Wystarczy kilka zamówień, by koszt dostępu do usługi się zwrócił (49 złotych rocznie albo 8,99 zł za jeden miesiąc).

Reklama
Allegro Smart Week

Allegro Smart Week: na początek PlayStation

Pierwszą z interesujących okazji, jakie pojawiły się w technologicznej części Allegro Smart Week, jest konsola Sony PlayStation 4 Slim, dostępna w cenie 899 złotych. Mimo że premiera konsol nowej generacji jest tuż tuż, w tej cenie zakup PS4 z pewnością wart jest rozważenia, zwłaszcza dla tych, którzy jeszcze nie posiadają konsoli do gier.

PlayStation 4 Allegro Smart Week

Zakupu konsoli w promocyjnej cenie będzie można dokonać tylko i wyłącznie dzisiaj, w tym miejscu. O rozpoczęciu sprzedaży zostaniemy powiadomieni na adres e-mail, po dodaniu aukcji do obserwowanych. Na tej samej zasadzie będą funkcjonować pozostałe hity Allegro Smart Week.

Warto skorzystać

W ramach Allegro Smart Week pojawią się nie tylko konsole i gry na nie. Będą również smartfony czy elektronika ubieralna, a nawet telewizory. Z tego powodu warto codziennie śledzić stronę akcji. Być może akurat uda się upolować interesujący produkt w bardzo korzystnej cenie, w dodatku bez konieczności opłaty za dostawę.

Allegro Smart Week trwa od 28 września do 4 października.

  1. Od kilku dni poluję na nowy telewizor dla rodziców, więc mam ogląd w cenach i wiem za ile można co kupić… o „Smart Week” dowiedziałem się z reklam allegro, miały być też „markowe telewizory za mniej niż 1500zł”… Jakież było moje ździwienie kiedy to w poniedziałek telewizory które wcześniej kupić można było bez problemu za 1599, zobaczyłem za 1650, oczywiście z wiele wyższą ceną przekreślona, wziętą z du#y… Niestety cały ten Smart Week jak i szumnie reklamowany w polsce black friday to marketingowy Bullshit i jedna wielka ściema… Jak ktoś daje się na to nabrać to żal mi go zwyczajnie, ale wygląda na to, że w tym kraju to norma.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama