Sony pozwala sprawdzić, ile graliśmy na PS4 w 2019 roku. Bałem się jak u lekarza

Zastanawialiście się kiedyś, ile czasu w ciągu roku poświęcacie na granie i interesowała Was jakakolwiek bardziej precyzyjna odpowiedź od „zbyt dużo”? Ja też, a Sony właśnie udostępniło możliwość sprawdzenia tego.

Reklama

Ty i PS4 – jak wam minął ostatni rok?

Na specjalnie przygotowanej stronie internetowej firma Sony udostępniła narzędzie, przy pomocy którego można sprawdzić, ile czasu, na przestrzeni 2019 roku, użytkownik spędził na graniu w ulubione produkcje oraz jakie osiągnięcia udało mu się odblokować i jak wysoki poziom osiągnąć. Wystarczy po prostu zalogować się na podanej wcześniej stronie, zaakceptować regulamin i voilà – można załamywać ręce. Tak, było tego dużo.

Drobny upominek, tak na pocieszenie

Ci, którzy wykręcili pokaźne wyniki, mogą liczyć na, poza garścią statystyk, ciekawe upominki w postaci przygotowanych kilku nowych avatarów do wykorzystania w PlayStation Network, jak również dedykowaną skórkę. Nowe avatary mają za zadanie odzwierciedlać ulubiony rodzaj gier danego gracza, dlatego coś dla siebie znajdą miłośnicy gier akcji, przygodówek, strzelanek, gier sportowych itp.

Plany na 2020 – odpoczynek i oczekiwanie na PS5 czy dogrywanie wszystkiego póki świeże?

Jeśli już zweryfikowaliście swoje postępy, porozmawiajmy o planach na bieżący rok. Posiadacze PlayStation mają do wyboru co najmniej dwie ścieżki: powoli myśleć o odsprzedaży zgromadzonych nośników fizycznych, a na końcu samej konsoli (wszystko w celu chociaż częściowego zamortyzowania zakupu najnowszej wersji, która zadebiutuje na rynku już w okolicach świąt Bożego Narodzenia). Mogą też zdecydować się na rozegranie jak największej ilości godzin w dotychczasowych produkcjach, chociażby po to, by wyjaśnić wszystkie niedokończone tematy i nacieszyć się dotychczasowymi produkcjami, nim następcy odbiorą im dotychczasową magię.

Tak grało Tabletowo

Nie ukrywam, że po analizie wyników sami bardzo się zdziwiliśmy. Dla przykładu Kuba poświęcił na PS4 107 godzin, a jego ulubionymi pozycjami były gry akcji. Ja również zdecydowałem się sprawdzenie statystyk, a tu taka niespodzianka:

Czyżbym do 10 grudnia nie rozegrał nawet 10 godzin na PS4? Przecież nie jest to możliwe!

Cóż… statystyki nie uwzględniają naszych kont redakcyjnych – ich dane pozwolimy sobie zachować dla siebie ;).

Źródło: PlayStation

Reklama