Allegro Smart! Week kończy się już jutro! Zgarnij Xiaomi Mi Band 4 za bezcen!

Jeśli jeszcze nie korzystasz z Allegro Smart, właśnie trafiła się świetna okazja, by przekonać się o korzyściach tej usługi. Trwa Smart! Week, w ramach którego można kupić wiele interesujących urządzeń, w bardzo korzystnych cenach i bez ponoszenia kosztów wysyłki.

Reklama

Zakupy przez internet są bardzo wygodne. Przekonaliśmy się o tym zwłaszcza w czasach, gdy korzystanie ze sklepów stacjonarnych było mocno utrudnione. Jednym z ich nielicznych mankamentów jest jednak konieczność ponoszenia kosztów przesyłki. Co prawda ten, co do zasady, zamyka się w kilkunastu złotych, co nie jest wygórowaną kwotą, jednak gdyby zsumować wydatki ponoszone na przesyłki, na przykład w ciągu jednego roku, uzbierałaby się pokaźna suma.

Allegro Smart! Week

Rozwiązaniem pomagającym sporo zaoszczędzić na kosztach dostawy, jest Allegro Smart, czyli usługa, w ramach której za nieco ponad 4 zł miesięcznie unikamy ponoszenia kosztów dostawy przesyłek z Allegro, o wartości ponad 40 złotych. Wspomnianą okazją, sprzyjającą własnoręcznemu przetestowaniu korzyści z usługi, jest kończący się Allegro Smart! Week, czyli tydzień, podczas którego posiadacze Allegro Smart mogą kupić setki produktów w bardzo korzystnych cenach. Specjalnie dla Was wybraliśmy te najciekawsze, z interesującej nas kategorii elektroniki użytkowej. Co istotne, pierwszy miesiąc korzystania z Allegro Smart nie kosztuje zupełnie nic, w sam raz na szybkie, własnoręczne testy usługi!

Allegro Smart! Week – jak skorzystać?

Allegro Smart! Week trwa jeszcze tylko do niedzieli, 4 października włącznie. To właśnie w tych dniach możemy skorzystać z wyselekcjonowanych przez Allegro okazji do zakupu wybranych przedmiotów w promocyjnych cenach, bez konieczności ponoszenia kosztów wysyłki.

W ramach Allegro Smart! Week codziennie pojawiają się nowe, interesujące oferty, z których korzystanie może przynieść oszczędność nawet kilkuset złotych podczas jednego zakupu.

Allegro Smart Week

Do skorzystania z Allegro Smart! Week, wymagane jest posiadanie abonamentu Allegro Smart. Ten możemy nabyć za 49 zł na okres 12 miesięcy, bądź za 8,99 zł za pojedynczy miesiąc. Szczególnie warta rozważenia jest pierwsza opcja, w ramach której jeden miesiąc darmowych dostaw kosztuje tylko 4,08 zł. Jak łatwo obliczyć, wystarczy kilka przesyłek by opłata za Allegro Smart mogła się zwrócić, a dalej to już czysta oszczędność.

Uważni zyskują najwięcej

Najciekawsze oferty w ramach Allegro Smart! Week, zostały oznaczone jako hity Smart Week. Codziennie, w ramach oferty promocyjnej, pojawiały się inne przedmioty, dlatego warto było regularnie odwiedzać stronę internetową akcji.

Liczba przedmiotów dostępnych w ramach oferty promocyjnej jest limitowana. By nie przegapić wybranej okazji, warto zaobserwować konkretną ofertę wcześniej i skorzystać z powiadomienia na adres e-mail. Dzięki temu, kilka minut przed rozpoczęciem sprzedaży, zostaniemy o tym poinformowani.

Codziennie coś ciekawego

W ramach Allegro Smart! Week pojawiło się przynajmniej kilka ofert sprzedaży urządzeń elektronicznych, którym warto przyjrzeć się bliżej. Już pierwszego dnia posiadacze Allegro Smart mogli nabyć konsolę Sony PlayStation 4 Slim za 899 złotych, czyli aż 400 złotych taniej niż sugerowana cena detaliczna.

W kolejnych dniach również było ciekawie. W ramach Allegro Smart! Week dostępne były, między innymi, oferty specjalne na smartfony Xiaomi Redmi Note 9 Pro oraz Mi Note 10 Lite. Nie było żadnym zaskoczeniem, że oferty spodobały się kupującym i wszystkie dostępne sztuki sprzedały się błyskawicznie, w niektórych przypadkach w ciągu kilku sekund.

Redmi Note 9 Pro (fot. Miłosz Starzewski/Tabletowo.pl)

Mimo że do końca akcji został jeszcze tylko jeden dzień, nie oznacza to, że ciekawych ofert zabraknie, w żadnym wypadku! Allegro wiele dobrego zostawiło na sam koniec, dlatego w ostatnim dniu promocji warto wybrać się na polowanie na okazję.

Wisienka na torcie

Prawdziwą wisienką na torcie ostatniego dnia Allegro Smart! Week będzie najpopularniejsze akcesorium ubieralne do smartfona, jakie kiedykolwiek trafiło do sprzedaży – opaska Xiaomi Mi Band 4. Urządzenie zasłynęło z tego, że mimo bardzo niewielkiej ceny, oferuje spore możliwości. Teraz, ta bardzo niewielka cena, będzie jeszcze niższa. Już jutro Xiaomi Mi Band 4 dostępny będzie dla posiadaczy Allegro Smart za…63 złote! W takiej cenie, żal nie skorzystać!

Tę ofertę szczególnie warto dodać do obserwowanych, choć promocyjnych egzemplarzy opaski jest aż 4990 sztuk, z całą pewnością znikną w ciągu kilku minut. Promocyjna aukcja Xiaomi Mi Band 4 dostępna będzie tutaj. Nieoficjalnie uchylimy rąbka tajemnicy – sprzedaż opaski rozpocznie się 4.10. w godzinach wieczornych (po 18:00).

Mi Band 5 i Mi Band 4 mają bardzo zbliżone wartości podczas mierzenia pulsu / fot. Kacper Żarski

Bardzo ciekawie będzie również dziś, tj. w sobotę, 3 października, kiedy prym w akcji przejmą telewizory marki Samsung.

Samsung UE43TU7072U

Dostępne będą modele UE43TU7072U o przekątnej 43 cali, rozdzielczości 4K oraz wsparciem dla HDR10+, w cenie 1199 zł (link do aukcji tutaj) oraz UE55TU7172, o przekątnej 55 cali, w cenie 1399 zł (oferta pod tym adresem). Ten model również może wyświetlać materiały w rozdzielczości 4K, z efektem HDR10+. Za funkcje multimedialne, w obu przypadkach, odpowiada ciepło oceniany system Tizen. Możecie ich wypatrywać po 20:00.

Samsung UE55TU7172

Jak wspomnieliśmy we wstępie, Allegro Smart! Week to świetna okazja, by samemu stać się posiadaczem Allegro Smart i oszczędzać na przesyłkach z każdym zakupem. Warto skorzystać!

Materiał powstał we współpracy z Allegro