Allegro

Darmowe dostawy w Allegro Smart! przedłużone o kolejny miesiąc

Jeśli jeszcze nie włączyliśmy darmowego Allegro Smart! to nadarzyła się kolejna okazja. Bezpłatny okres korzystania z usługi właśnie został przedłużony.

Reklama

Allegro Smart! za darmo przez kolejny miesiąc

Miesiąc temu Allegro postanowiło zrezygnować z opłaty za Allegro Smart! i wszystkim, którzy chcieli przetestować usługę, firma udostępniła taką możliwość na całe cztery tygodnie.

Reklama

Oferta była o tyle korzystna, że po zakończeniu tego okresu Allegro obiecało nie pobierać należności za rozpoczęty kolejny miesiąc korzystania z niej. Jeśli więc włączyliśmy Allegro Smart!, usługa zdeaktywowałaby się automatycznie. W pewnym sensie nie dotrzymano warunków tej korzystnej umowy, ponieważ… Allegro przedłużyło czas jej działania – za darmo!

Allegro tłumaczy na swojej stronie, że postanowiono przedłużyć promocję ze względu na sytuację w kraju i apele o pozostanie w domach i unikanie dużych skupisk ludności. Jeśli więc nie włączyliśmy jeszcze dostaw z Allegro Smart!, będziemy mogli zrobić to do 18 maja. Po zakończeniu darmowego okresu usługa wygaśnie automatycznie, bez pobierania jakichkolwiek opłat.

Jeśli mamy już włączoną usługę (tak jak ja), Allegro automatycznie włączy nam ją na dodatkowy miesiąc całkowicie bezpłatnie. Informację dotyczącą tego, do kiedy Allegro Smart! będzie aktywne na naszym koncie, zobaczymy po zalogowaniu się na stronę serwisu aukcyjnego.

Zasady Allegro Smart!

Normalnie za Allegro Smart! trzeba płacić 8,99/mies. lub 49 zł/rok.

Podczas zamawiania rzeczy z serwisu, warto wypatrywać specjalnego oznaczenia przy produktach, których sprzedawcy oferują wysyłkę przez Smart. Darmowa dostawa możliwa jest wtedy, gdy:

  • zamawiamy paczkę za min. 40 zł do Paczkomatu lub Punktu odbioru
  • zamawiamy paczkę za min. 100 zł kurierem

Życzę udanych łowów i kolejnych okazji cenowych!

 

źródło: Allegro

Reklama