TAPnij KASĘ – konkurs dla klientów Alior Bank. Wystarczy płacić Android Pay, aby zgarnąć kasę

Banki często przygotowują różnego rodzaju promocje i konkursy dla swoich klientów. Teraz skorzystać mogą ci, którzy swoje pieniądze na co dzień przechowują w Alior Banku. Wystarczy po prostu płacić za zakupy przy użyciu Android Pay. Udział mogą wziąć wszyscy, którzy korzystają z kont osobistych i walutowych.

Pula, jaką bank przygotował robi wrażenie, bo wynosi prawie pół miliona złotych. Pieniądze są do „wyjęcia” na dwa sposoby. Pierwszy przeznaczony jest dla tych, którzy do tej pory nie korzystali jeszcze z płatności Android Pay, dzięki czemu mogą otrzymać „Nagrodę powitalną”.

Wystarczy zarejestrować swoją kartę Alior Bank w aplikacji (pobrać możecie ją >stąd<). Następnie, w ciągu maksymalnie 28 dni, należy dokonać płatności właśnie tym sposobem. Dokładniej pięciu, na dowolną kwotę. Warunkiem jest jedynie to, aby dzieliło je od siebie przynajmniej pięć minut. Dla tych, którzy to zrobią, przygotowano 8222 nagrody o wartości 50 złotych każda.

Druga część konkursu wiąże się już z nieco większymi pieniędzmi. Na uczestników czeka bowiem pula 80 000 złotych, ale zostanie ona podzielona na 80 pojedynczych nagród. Ten etap będzie trwał osiem tygodni – w każdym z nich 10 osób z najwyższą liczbą punktów otrzyma nagrodę. O jakie punkty chodzi?

Będą one oczywiście przyznawane za transakcje sfinalizowane przy użyciu Android Pay, zgodnie z poniższymi zasadami:

  • 1 punkt za transakcję wykonaną w polskich złotych o wartości min. 5 PLN,
  • 3 punkty za transakcję wykonaną w walucie obcej o wartości min. 1 EUR dla
    rachunków prowadzonych w EUR, 1 USD dla rachunków prowadzonych w USD, 1 GBP
    dla rachunków prowadzonych w GBP

W tym przypadku liczy się więc to, aby punktów było jak najwięcej. Co ważne, w ciągu jednego dnia punktowany będzie tylko jeden zakup dokonany w tym samym sklepie. Nie będą rzecz jasna brane pod uwagę transakcje zwrócone i anulowane. Jeżeli zdarzy się tak, że dwie osoby uzyskają taką samą liczbę punktów, o tym kto zwycięży zadecyduje wartość przeprowadzonych transakcji. Z kolei w przypadku dokonania kilku w jednym miejscu, za spełniającą warunki promocji zostanie uznana tylko ta pierwsza.

Jeżeli potrzebujecie dodatkowych informacji, zapraszam na >stronę Alior Banku< lub do >regulaminu<. Promocja trwa od dzisiaj, czyli 19 października, do 10 grudnia do godziny 23:59. Bank zastrzega sobie jednak, że pierwszy etap może zostać skrócony, jeżeli wyczerpana zostanie pula nagród.

Na koniec jeszcze jedna, bardzo ważna uwaga: aby otrzymać nagrodę, klient musi mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych przez Alior Bank.

Polecamy również

https://www.tabletowo.pl/2017/10/18/allegro-android-pay-kupon-30-zlotych/

Źródło: Alior Bank dzięki AntyWeb