Aktualizacja urządzeń Apple do iOS 8.4 z Apple Music już dostępna | Tabletowo.pl

Aktualizacja urządzeń Apple do iOS 8.4 z Apple Music już dostępna

Dołącz do dyskusji 0

Na ten moment czekali chyba wszyscy użytkownicy smartfonów firmy Apple. O usłudze Apple Music mówiło się bowiem już od miesięcy, a atmosferę podgrzewały różne plotki i informacje – zwłaszcza w ostatnim tygodniu, kiedy to wybuchła mała afera z Taylor Swift w roli głównej, która – ostatecznie – zakończyła się dla niej (i innych twórców) pomyślnie. Kilka chwil temu udostępniona została aktualizacja sprzętu Apple do iOS 8.4, a wraz z nią Apple Music.

Apple Music jest kolejną usługą oferującą streaming muzyki dostępną na rynku. Ale iOS 8.4 to nie tylko wprowadzenie Apple Music, to również liczne usprawnienia w aplikacji iBooks oraz poprawki pomniejszych błędów.

Oczywiście Apple Music jest usługą działającą nie tylko na mobilnch urządzeniach z logo nadgryzionego jabłka (iPhone, iPad, iPod Touch). Można z niej korzystać także na sprzęcie z Windowsem oraz komputerach Mac. Wersja na Androida ma pojawić się jesienią. Przez pierwsze trzy miesiące można z niej korzystać z całkowicie za darmo. Po tym czasie będzie to 4,99 euro lub 6,99 euro w ofercie rodzinnej (do 6 użytkowników) – więcej na ten temat pisaliśmy w tym wpisie.

Drodzy użytkownicy sprzętu Apple, przerzucicie się na Apple Music czy zostaniecie przy Spotify/Deezer/Google Music (niepotrzebne skreślić)? Jestem bardzo ciekawa Waszej opinii w tym temacie.

źródło: MKBHD

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona