Aktualizacja Sony Tablet P do Androida 4.0 ruszy 24 maja - Tabletowo.pl

Aktualizacja Sony Tablet P do Androida 4.0 ruszy 24 maja

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Aktualizacja Sony Tablet P do Androida 4.0 ruszy 24 maja Nowości

Pod koniec kwietnia ogłaszaliśmy radosną nowinę (nadejście aktualizacji Androida do wersji 4.0) posiadaczom Sony Tablet S zastanawiając się, kiedy japoński koncern przypomni sobie o jego równie nietypowym bracie, Sony Tablet P. Dziś wszystko stało się jasne. Dowiedzieliśmy się bowiem, że pierwsi użytkownicy Tablet P mogą się spodziewać „lodowej kanapki” 24 maja.

Początkowo oba tablety Sony miały zostać zaktualizowane w kwietniu, aczkolwiek cały proces nieco się przesunął. Jakkolwiek by nie było, ważne, że AICS już jest i wprowadza kilka nowości – w Tablet P dokładnie te same, co w Tablet S. Android Ice Cream Sandwich pozwoli na przechodzenie z ekranu odblokowywania bezpośrednio do aparatu, edycję zdjęć w galerii oraz robienie panoramicznych zdjęć. Wprowadzi także nowość, jaką będą „małe aplikacje” (kalkulator, pilot, itp.), które będą się otwierały na wierzchu, niezależnie od aktualnie odpalonego programu. Poniżej wideo obrazujące wspomniane nowości.

Jak już wspomniałam, aktualizacja Androida do wersji 4.0 w Sony Tablet P ruszy 24 maja. Wtedy to będą się z niej mogli na pewno cieszyć Japończycy, ale wiele wskazuje na to, że tego samego dnia aktualizacja zagości także w wielu innych krajach.

Dla przypomnienia warto dodać, że aktualizacja dla Sony Tablet S wciąż nie jest dostępna dla Polaków, mimo że od jej rozpoczęcia wędrówki po Ameryce minął już miesiąc. Ciekawe ile więc przyjdzie nam czekać na pojawienie się Androida 4.0 dla Sony Tablet P w naszym kraju…

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona