Aktualizacja dla Amazon Kindle Fire. Dobre stało się lepsze? - Tabletowo.pl
Ważne

Aktualizacja dla Amazon Kindle Fire. Dobre stało się lepsze?

Tabletowo.pl Aktualizacja dla Amazon Kindle Fire. Dobre stało się lepsze? Nowości

O Amazon Kindle Fire mówi się ostatnio oraz częściej. To urządzenie nie tylko zdobyło wynoszący niemalże 15% udział w rynku, ale wciąż przyciąga nowych nabywców ceną, atrakcyjnym wzornictwem, mobilnością i możliwościami (aczkolwiek poza Ameryką nieco okrojonymi). Gdyby nie to, że Kindle Fire nie jest dostępny w naszym kraju, sam chętnie sprawiłbym sobie tablet, który łączy w sobie cechy doskonałego czytnika książek i przenośnego centrum multimedialnego. Dzięki aktualizacji, urządzenie stało się jeszcze lepsze.

Nowa wersja systemu operacyjnego Amazon Kindle Fire wnosi nie tylko tradycyjne poprawki błędów, ale również nowości w postaci opcji dzielenia się zawartością na portalach społecznościowych, rozszerzonych informacji o posiadanych książkach, specjalnego trybu wyświetlania tekstu ułatwiającego czytanie długich artykułów w sieci oraz wsparcia dla podręczników print replica.

Ci, którzy zaktualizują swój tablet, zauważą znaczną poprawę jego działania. Wydajność zwiększono pozbywając się zasobożernych aplikacji bloatware. W nowej wersji systemu operacyjnego dla Kindle Fire usprawniono działanie modułu Wi-Fi oraz przeprojektowano system liczący czas, jaki upłynął od wypożyczenia filmu z serwisu Amazon: zamiast od chwili pobrania, licznik ruszy w momencie pierwszego odtworzenia.

Aktualizacja oprogramowania już jest lub wkrótce będzie dostępna dla posiadaczy tabletów Amazon Kindle Fire.

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona