Akcja Samsung Mobile L!ve powraca - Tabletowo.pl

Akcja Samsung Mobile L!ve powraca

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Akcja Samsung Mobile L!ve powraca Nowości Samsung

Jeśli lubicie potestować i potrzymać w rękach interesujący Was sprzęt przed jego zakupem, a aktualnie planujecie wejść w posiadanie jednego z mobilnych urządzeń Samsunga, mam dla Was dobrą wiadomość. Samsung poinformował właśnie na swoim facebookowym profilu, że ruszyła kolejna odsłona akcji Mobile L!ve, podczas której możecie się zapoznać z kilkoma najnowszymi sprzętami tego producenta.

Tym razem na stoiskach Samsunga możecie zaznajomić się z takimi urządzeniami, jak Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy Tab 10.1, a także telefonami pracującymi w oparciu o autorski system Samsunga – Bada oraz modelami z wytrzymałej serii Solid.

Stoiska Mobile L!ve zagoszczą w różnych terminach w takich miastach, jak Białystok, Bielsko-Biała, Czeladź, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Marki, Olsztyn, Poznań, Radom, Tarnów, Toruń, Warszawa oraz Wrocław. Na liście niestety nie znalazły się moje kochane Kielce i inne miasta (jak chociażby Szczecin czy Rzeszów), których mieszkańcy również chcieliby mieć możliwość wzięcia w swe ręce najnowszych urządzeń Samsunga.

Szczegółowy harmonogram wizyt Samsung Mobile L!ve w poszczególnych miastach (wraz z terminami i adresami galerii handlowych) znajdziecie pod tym adresem.

Jest to kolejny (zapewne dość kosztowny) ruch ze strony Samsunga, który nie tylko służy reklamie urządzeń tego producenta, ale również swego rodzaju edukacji Polaków. Osoby, które dotychczas niewiele miały wspólnego z tabletami, przechodząc obok stoiska Mobile L!ve z czystej ciekawości zatrzymają się przy nim i dowiedzą się czym jest tablet, do czego służy, itp. Każde tego typu działania bardzo nas cieszą. Warto przypomnieć choćby ostatnią akcję zorganizowaną przez Sony, w której osoby odwiedzające centra handlowe mogły się zapoznać z modelem Sony Tablet S.

Samsung

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona