Akcesoria do Asusa Eee Pad Transformer. Klawiatura w Polsce będzie droga - Tabletowo.pl

Akcesoria do Asusa Eee Pad Transformer. Klawiatura w Polsce będzie droga

Tabletowo.pl Akcesoria do Asusa Eee Pad Transformer. Klawiatura w Polsce będzie droga Akcesoria Nowości

Asus Eee Pad Transformer to jeden z niewielu tabletów internetowych, na których polską premierę czekamy z niecierpliwością (w Stanach nie było szans go kupić, bo rozszedł się w mgnieniu oka pierwszego dnia…). Ma ona nastąpić w połowie maja i miejmy nadzieję, że to będzie już ostateczny termin. Dla wszystkich osób, które planują wejść w posiadanie tego tabletu, Asus przygotował kilka akcesoriów.

Do Asusa Eee Pad Transformer można dokupić stację dokującą z dwoma portami USB, adapter miniHDMI-VGA, etui przypominające trochę połączenie Smart Cover od iPada 2 i etui pierwszej generacji iPada (nie dość, że chroni całe urządzenie – ekran i tył, to można go używać jako podstawkę), słuchawki oraz przejściówkę umożliwiającą podłączenie pamięci masowej przez USB. Ceny poszczególnych akcesoriów na razie nie zostały ujawnione.

Jednak pisząc o akcesoriach do Eee Pad Transformer nie można nie wspomnieć o klawiaturze, której cena w Stanach wynosi 150 dolarów. Polski oddział Asusa, zapytany o jej koszt w Polsce, odpowiedział, że będzie wynosiła „około 150 dolarów„. To oznacza, że wszystkie osoby, które chcą mieć ten tablet z klawiaturą, powinny poczekać na premierę całego zestawu (w połowie czerwca w Polsce). Dlaczego? Powód jest prosty: cena Asusa Eee Pad Transformer bez klawiatury to 1899 złotych, natomiast z klawiaturą – 1999 złotych.

Niestety, brutalna rzeczywistość – klawiatura nie będzie kosztowała 100 zł

Tabletowo.pl Akcesoria do Asusa Eee Pad Transformer. Klawiatura w Polsce będzie droga Akcesoria Nowości   Tabletowo.pl Akcesoria do Asusa Eee Pad Transformer. Klawiatura w Polsce będzie droga Akcesoria Nowości   Tabletowo.pl Akcesoria do Asusa Eee Pad Transformer. Klawiatura w Polsce będzie droga Akcesoria Nowości   Tabletowo.pl Akcesoria do Asusa Eee Pad Transformer. Klawiatura w Polsce będzie droga Akcesoria Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona