Ainol Novo 7 Venus w Polsce za 649 złotych - Tabletowo.pl
Ważne

Ainol Novo 7 Venus w Polsce za 649 złotych

Tabletowo.pl Ainol Novo 7 Venus w Polsce za 649 złotych Nowości

Ledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o kolejnej tabletowej nowości w rodzinie firmy Ainol – Novo 7 Venus, a już dziś mamy następne wieści na jego temat. I to w dodatku bardzo dobre wieści dla wszystkich, którzy wyczekują jego premiery w Polsce. Urządzenie jest już dostępne w przedsprzedaży, a w Wasze ręce może trafić na początku lutego.

Jeśli już się na czymś wzorować, to na interesującym produkcie – z takiego założenia wyszedł Ainol, którego Novo 7 Venus nawiązuje wzornictwem do tabletu Nexus 7. I żeby tego nie zauważyć, trzeba mieć naprawdę sporą wadę wzroku lub klapki na oczach. Dla jednych jest to zaleta, dla innych wada. Jakkolwiek by nie było, decydująca i tak jest jakość wykonania, która – miejmy nadzieję – będzie stała na wysokim poziomie.

Oba tablety znacznie się od siebie różnią. Na pierwszy ogień wysuwa się czterordzeniowy procesor ACT-ATM 7029 Cortex A9 o taktowaniu 1,5GHz (vs Tegra 3), Android 4.1 (vs 4.2), obecność aparatu 2 Mpix, wyjścia miniHDMI i slotu kart microSD (vs brak) oraz brak GPS, Bluetooth, NFC i 3G (vs obecność).

Ainol Novo 7 Venus posiada 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, 3.5 mm jack audio, WiFi 802.11 b/g/n, port microUSB, kamerkę 0,3 Mpix oraz akumulator o pojemności 4000 mAh. Wymiary modelu ważącego 320 g, to 186 x 126 x 11 mm.

Tablet Ainol Novo 7 Venus został wyceniony na 649 złotych. Urządzenie jest już dostępne w przedsprzedaży, natomiast dostawa zaplanowana została na 7. lutego 2013 roku.

Tabletowo.pl Ainol Novo 7 Venus w Polsce za 649 złotych Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona