Aero2 powołuje do życia markę a2mobile. Do wyboru jeden z pakietów 3w1, a do tego 2 lata ważności konta

Od 2011 roku każdy, kto chce mieć bezpłatny dostęp do internetu, wybiera Aero2. Firma zdecydowała się jednak rozszerzyć swoją ofertę o markę a2mobile. Dla klientów przygotowano kilka pakietów 3w1, czyli rozmowy, SMS-y i internet. Do tego każde doładowanie przedłuża ważność konta aż o dwa lata.

Ceny pakietów 3w1 zaczynają się już od 8 złotych. Tyle kosztuje pakiet Zacny, w ramach którego klient otrzymuje rozmowy i SMS-y w sieci bez limitu, 50 minut poza sieć i na stacjonarne, 50 SMS-ów poza sieć i 300MB internetu. Za 19 złotych natomiast można wykupić pakiet Obfity, obejmujący: rozmowy i SMS-y w sieci bez limitu, 100 minut poza sieć i na stacjonarne, 100 SMS-ów poza sieć i 5GB internetu. Ostatni pakiet, Suty, to już nielimitowane rozmowy i SMS-y do sieci komórkowych, 100 minut na numery stacjonarne i 10GB internetu – wszystko za 25 złotych.

a2mobile oferta

W razie potrzeby można też zawsze dokupić dodatkowy pakiet: 3GB za 15 złotych lub/i nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych, a do tego 100 minut na stacjonarne. Niestety, nie podano ceny tego ostatniego.

Każdy klient a2mobile dostaje też bezpłatnie dostęp do usługi Wi-Fi Calling (wystarczy pobrać odpowiednią aplikację ze Sklepu Play). Daje ona możliwość wykonywania połączeń po wcześniejszym połączeniu się z siecią Wi-Fi. Są one rozliczane w ramach posiadanego pakietu lub zgodnie z cennikiem. Co ważne, dotyczy to nie tylko terenu Polski, ale również wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Starter a2mobile kosztuje 8 złotych (cała kwota do wykorzystania) i zamawia się go przez stronę internetową a2mobile.pl. Przywozi go kurier, który od razu potwierdza tożsamość klienta (zgodnie z wymogami ustawy antyterrorystycznej). W przypadku niekorzystania z żadnego pakietu 3w1, stawka za minutę połączenia, SMS i 1MB wynosi 18 groszy.

Aktualizacja:

a2mobile wycofało się z dwuletniej ważności konta. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Źródło: informacja prasowa