Aero2 logo

Aero2: darmowy „Pakiet testowy” 1GB z prędkością do 3 Mb/s i bez captcha

Usługi świadczone przez Aero2 już od dłuższego czasu ulegają znacznym zmianom. Zaczęło się od wprowadzenia konieczności przepisywania kodu (captcha) co godzinę. Prawie rok później zwiększona została prędkość internetu i wprowadzono nowe pakiety danych. Wczoraj operator Bezpłatnego Dostępu do Internetu  poinformował o wprowadzeniu promocji krótkoterminowej „Pakiet testowy”.

Reklama

Każdy użytkownik Aero2, który dotychczas nie korzystał z pakietów Aero Mini i Aero Max, w ramach promocyjnej oferty może aktywować, całkowicie za darmo, darmowy pakiet danych. Paczka zawiera 1GB danych, ważna jest przez dziesięć dni i oferuje możliwość korzystania z dostępu do internetu o prędkości maksymalnie 3 Mb/s.

Ważny jest również fakt, że korzystając z tego bezpłatnego pakietu użytkownicy nie muszą przepisywać kodów captcha.

Reklama

Oferta jest ważna od wczoraj do 27 czerwca bieżącego roku,. Z jej regulaminem możecie zapoznać się pod tym adresem, a aktywujecie ją na stronie Aero2. Po wykorzystaniu pakietu 1GB danych warunki oferowania usługi wracają do pierwotnych z możliwością oczywiście skorzystania z oferty komercyjnej.

 1. nie rozumiem zaczepek i jazdy po aero2
  dają darmo a ludzie nadal kręcą nosem
  co wam nie gra kmioty? że kod musicie wpisać? litości
  jako mobilny necik nie mam zastrzeżeń do sero2 ….w sumie to jestem zadowolony ….tym bardziej teraz gdy dają 1gb gratis dodatkowo

  1. Nic nie dają za darmo, w zamian za realizowanie usługi bezpłatnego dostępu do internetu otrzymali masę korzyści i przywilejów a teraz kombinują jak mogą żeby utrudnić ludziom korzystanie.

   1. Darmowy oznacza, że aero ma nie mieć nic ze swojego udostępniania darmowego internetu, czy raczej to aby ludzie mieli za darmo dostęp? Skupcie się na sobie, a nie ciągle kole was w oczy czyjeś. Co za ludzie..

    1. W umowie nic nie było że zostanie wprowadzony kapeć NIC ani słowa. To miał być internet darmowe dla wszystkich, a nie dla biednych i bogatych, kupowałem Aero tylko dlatego że jest darmowy a nie że jeszcze muszę dopłacać za kapcia czy lepszy transfer. tylko 3mb/s i 5gb ? poj****ło was koledzy do reszty, lepsze oferty są w oragne czy play. Ten ich formularz to jakiś ubecki system ? co mam jeszcze im podać numer buta, fi*uta i średnice ? a za miesiąc przyjdzie mi pismo że sprzedałem nerke. Do dupy z nimi i ich ubeckim systemem.

   2. Zacznijmy od tego że to państwo jest rzeczywistym wrogiem klienta/konsumenta a nie firma XYZ (tu aero2).
    Państwo wymyśla bzdurne koncesje i pozwolenia i każe sobie za nie słono płacić + VAT. Gdyby choć państwo było minimalne to internet byłby prawie za darmo. Podobnie jak benzyna czy art. FCMG itp itd. To istnienie fiskalnego państwa wymusza działania niekorzystne dla klientów.
    Jeśli uważasz że kombinują to nie korzystaj z ich usług – proste?
    Przy istnieniu chorego fiskalnego państwa istniejącego tylko teoretycznie podobno niestety wszyscy muszą „kombinować” – dlatego jest jak jest.
    Osobiście cieszę się że od ponad 2 lat grosza nie zapłaciłem za mobilny internet – choć tyle. Aero2 szacuneczek (tym bardziej że mniej więcej wiem ile kosztuje utrzymanie, modernizacja, serwis, amortyzacja sieci, haracz dla państwa itp itd – są to niebagatelne kwoty). Oby jak najdłużej (później LTE). Thx aero2 once again.

  2. Za darmo to można co najwyżej w ryj dostać, a czasem nawet trzeba za to podziękować. Jedni do takich wniosków dochodzą szybko, innym zabiera to więcej czasu. Czy to nie Milton Fridmann powiedział, że nie ma darmowych obiadów?

   1. No właśnie zawsze jest jakieś ALE. U mnie tym „alem” jest konieczność zmiany taryfy w playu, by w ogóle mieć LTE a nowsze taryfy są dużo gorsze dla mnie niż ta stara. Stąd trzymam aero na starym HTC jako przenośny hotspot. 3mega wystarcza nawet na sprawne buforowanie jutuba.

 2. Niedawno jeszcze trzeba było na androidzie ręcznie wyłączyć a następnie włączyć przesył danych po wpisaniu kapcia, by zresetować połączenie i od nowa leciała godzina. Rozwiązywać to aplikacje ze sklepu google, ale wymagały roota. Obecnie w 10sek samo się resetuje połączenie. Ja sobie chwałę aero2.

 3. Jak zwykle komuś coś nie pasuje. Jak tak to znajdź lepszą ofertę za 5zł na miesiąc.
  Polecam Aero2 gdy np jesteś w podróży zawsze można skorzystać zasięg jest prawie wszędzie.

 4. Play bez limitu 45zł/msc i nie ma nic lepszego jak dla i to jeszcze na kartę.Problemem może być wahanie szybkości transmisji danych w godzinach szczyty czyli 16-21 ale ogólnie chyba raczej nie ma nic lepszego na rynku w tej chwili.Wiadomo nie jest to darmowe Aero2 które do przeglądania moblinych stron było jedną z lepszych opcji ale mimo wszystko wolę zapłacić te 45zł i nie liczyć gigabajtów czy korzystać z LTE na tzw. wymuszonym nie mówiąc już o przepisywania kodów

  1. farciarz, mnie gogakabel jeszcze zasiegiem nie łapie. a jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma :/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama