Adobe Photoshop Touch dla iOS i Android zaktualizowany - Tabletowo.pl

Adobe Photoshop Touch dla iOS i Android zaktualizowany

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Adobe Photoshop Touch dla iOS i Android zaktualizowany Nowości

Adobe Photoshop Touch to jedna z najpopularniejszych aplikacji do edycji zdjęć dla urządzeń z systemami iOS i Android. Jest ładna, prosta w obsłudze, intuicyjna i potężna. Co prawda nie może się równać ze swoim komputerowym odpowiednikiem, ale ma duże możliwości, dzięki którym możemy w kilka sekund wyprostować, przyciąć lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

W sklepach Apple AppStore i Google Play czeka na Was aktualizacja aplikacji Photoshop Touch. Nową, opatrzoną numerem 1.3 wersję programu wyposażono w szereg funkcji i ulepszeń, które uczynią mobilną edycję fotografii jeszcze prostszą i szybszą. Posiadaczy nowych iPadów ucieszy informacja, że Photoshop Touch jest kompatybilny z ekranem Retina o wysokiej rozdzielczości, a miłośników zabawy z naprawdę dużymi zdjęciami, możliwość edycji fotografii o rozmiarze 12 megapikseli (10 megapikseli na iPadzie 2). Ponadto, w aktualizacji 1.3 dodano gest trzech palców, dzięki któremu można zmienić tryb wyświetlania obrazu: 100% lub dopasowanie do ekranu oraz dwa efekty: Shred i Colorize. Na liście zmian znalazły się także rosyjskie i brazylijskie tłumaczenia interfejsu aplikacji, płynniejsze działanie organizera, biblioteki samouczków i przeglądarki plików, a także wsparcie dla usługi strumieniowania zdjęć Apple Photo Stream (na iOS).

Adobe Photoshop Touch możecie pobrać ze sklepów Apple AppStore i Google Play za  7,99 euro/31,59 PLN. Program jest kompatybilny z większością tabletów z Androidem oraz iPadem 2 i nowym iPadem z iOS w wersji 5.0 lub wyższej.

via Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona