Adobe Photoshop Touch debiutuje w AppStore, lubi tylko iPada 2 (update: wrócił!!)

20120226-070043.jpg

Do sklepu AppStore zawitał długo oczekiwany edytor fotografii i grafiki Adobe Photoshop Touch. Od chwili jego premiery minęło już wiele wiele miesięcy, a użytkownicy tabletów z systemem Android mogli z niego korzystać od listopada ubiegłego roku. Trudno powiedzieć, co wpłynęło na opóźnienie pojawienia się aplikacji w AppStore, lecz teraz posiadacze iPadów 2 mogą zacząć się cieszyć. Właściciele iPadów pierwszej generacji natomiast będą musieli obejść się smakiem, ponieważ, z przyczyn technicznych, urządzenie nie jest kompatybilne z Adobe Photoshop Touch.

Jeśli chodzi o możliwości, aplikacji daleka jest do swojego komputerowego odpowiednika, ale oferowane przez nią funkcje powinny przypaść do gustu wszystkim, którzy szukają narzędzia do szybkiej i intuicyjnej obróbki obrazu.

Reklama

Adobe Photoshop Touch oferuje interfejs zaprojektowany z myślą o tabletach internetowych, obsługę warstw, filtrów, narzędzi wybierania i ustawień obrazu, możliwość importu grafik z Facebooka, Google Images lub aparatu cyfrowego tabletu, a następnie dzielenie się nimi na portalach społecznościowych, wsparcie dla standardu bezprzewodowego drukowania AirPrint oraz integrację z usługą w chmurze Adobe Creative Cloud pozwalającą na synchronizację projektów pomiędzy Adobe Photoshop Touch a Adobe Photoshop CS5 dla Windows i Mac.

Podoba Wam się? Kliknijcie tutaj, aby pobrać!

Aktualizacja:

Wygląda na to, że aplikację wycofano z AppStore. Być może Adobe nie było jeszcze gotowe, by ją wydać. Post zaktualizujemy ponownie, gdy Adobe Photoshop Touch wróci i na dobre rozgości się w pieleszach wirtualnego sklepu Apple.

Aktualizacja 2:

Wygląda na to, że Adobe Photoshop Touch dla iPada 2 wrócił do sklepu i kosztuje €7,99. Opublikowany wyżej link już działa, więc… Pobieramy?

via Redmond Pie