Adax też szykuje swoje tablety z Windowsem: Handy 10.1" i Handy 8" - Tabletowo.pl

Adax też szykuje swoje tablety z Windowsem: Handy 10.1″ i Handy 8″

Dołącz do dyskusji 0

Tanie tablety z Windowsem 8.1 wyrastają jak grzyby po deszczu. Można je już znaleźć w ofercie wielu polskich firm, w tym między innymi Modecom, Goclever czy Colorovo. A już wiadomo, że do tego grona dołączy kolejna marka. Tym razem mowa o Adax, należącej do firmy Incom, w ofercie której pojawią się dwa modele: 8-calowy Handy 8″ oraz 10,1-calowy Handy 10,1″.

Choć żadna informacja na ten temat dotychczas nie została oficjalnie podana do wiadomości, dwa nadchodzące modele można znaleźć bez żadnych problemów na oficjalnej stronie firmy, w katalogu produktów z Windowsem 8.1. Stąd też znamy parametry techniczne obu produktów.

I tak, Adax Handy 8″ będzie wyposażony w 8-calowy wyświetlacz IPS o nieznanej rozdzielczości (możemy się jednak domyślać, że będzie to 1280 x 800 pikseli, jak choćby w Dell Venue 8 Pro), czterordzeniowy procesor Intel Atom Bay Trail  oraz 1 lub 2GB RAM (nie mam zielonego pojęcia od czego będzie to zależało). Do tego na pokładzie modelu znajdziemy 16/32GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, wyjście HDMI, port microUSB, aparat 2 Mpix, kamerkę, Bluetooth oraz WiFi 802.11 b/g/n. Nie będzie oferował GPS i 3G.

Większy tablet, Adax Handy 10,1″, będzie się charakteryzował większym ekranem, również o nieznanej rozdzielczości (najprawdopodobniej również 1280 x 800 pikseli) oraz pamięcią 32/64GB. Pozostałe dane techniczne będą takie same, jak w mniejszym modelu.

Niestety, na chwilę obecną cena Handy 8″ i Handy 10,1″ nie jest znana. Podobnie zresztą jak ich data premiery na półkach sklepowych. Nie wiadomo również czy oba produkty będą oferować pakiet biurowy Microsoft Office w wersji dla użytkowników domowych i uczniów, jak miało to miejsce w przypadku urządzeń firm wspomnianych na początku wpisu – najprawdopodobniej jednak tak będzie.

Tabletowo.pl Adax też szykuje swoje tablety z Windowsem: Handy 10.1" i Handy 8" Nowości Tablety

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona