Acer pracuje nad 10-calowym sliderem? | Tabletowo.pl

Acer pracuje nad 10-calowym sliderem?

Dołącz do dyskusji 0

Acer, pomimo niedawnej decyzji o znaczącym zmniejszeniu produkcji tabletów, najprawdopodobniej rozszerzy swoje portfolio o jeszcze jedno urządzenie. Najprawdopodobniej będzie nim 10-calowy slider. Ma on pracować na układzie ARM, co wyraźnie wskazuje na obecność systemu Android Honeycomb lub, co bardziej interesujące, Ice Cream Sandwich.

Serwis Digitimes dotarł do informacji od dostawców komponentów, którzy twierdzą, że nowy tablet pojawi się w czwartym kwartale tego roku, czyli w święta Bożego Narodzenia.

Tablety typu slider nie są zbyt popularne, lecz nie znaczy to, iż nadchodzące urządzenie Acera nie odniesie sukcesu. Jeżeli będzie oferować ciekawą specyfikację, dobrą jakość wykonania i atrakcyjną cenę, dobre wyniki sprzedaży mogą sprawić, że tajwański producent zmieni swoją decyzję i nie opuści rynku. Dla nas, konsumentów, byłby to najlepszy możliwy scenariusz, gdyż kochamy nowe tablety.

Jakiej specyfikacji oczekiwalibyście od 10-calowego slidera Acera? Myślicie, że pod jego maską znajdzie się Android Ice Cream Sandwich? A może czterordzeniowa Tegra 3?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona