Acer Liquid X2 z akumulatorem 4000 mAh i trzema slotami kart SIM | Tabletowo.pl

Acer Liquid X2 z akumulatorem 4000 mAh i trzema slotami kart SIM

Dołącz do dyskusji 0

Okazuje się, że umknęła nam jedna z nowości zaprezentowanych wczoraj przez Acera. Poza nowym Switch 10 i Switch 10E, tanimi Iconia One 8 i Iconia Tab 10 i gamingowym Predatorem, firma pokazała też całkiem interesującego smartfona. Mowa o Acerze Liquid X2, który charakteryzuje się między innymi… wsparciem dla trzech kart SIM.

Aktualnie najczęściej smartfony oferują akumulatory o pojemności 2000-3000 mAh. Ostatnio jednak wielu producentów idzie w stronę większej pojemności, co powinno nas cieszyć – o ile faktycznie wpłynie na znaczne wydłużenie czasu pracy urządzeń. Zaprezentowany wczoraj Liquid X2 może się pochwalić akumulatorem o pojemności 4000 mAh, który – jak twierdzi producent – ma pozwalać na pracę przez dwa dni na jednym ładowaniu.

Najnowszy smartfon Acera został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz, ośmiordzeniowy, 64-bitowy procesor (brak danych odnośnie konkretnej jednostki i dostawcy – Qualcomm czy Mediatek) oraz aparat 13 Mpix f/1.8. Co ciekawe, Liquid X2 oferuje trzy sloty kart SIM, zatem już nie dual SIM, a triple-SIM.

Niestety, aktualnie to wszystkie informacje, jakie zostały ujawnione na temat Acera Liquid X2, który – trudno nie odnieść takiego wrażenia – designem nawiązuje do smartfonów Sony. Mimo wszystko jednak przyznacie chyba, że zapowiada się nieźle?

Pytanie tylko czy i kiedy trafi do sprzedaży w Polsce.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona