Ważne

Acer Predator – ciekawie wyglądający tablet dla graczy zapowiedziany na trzeci kwartał

Na wczorajszej konferencji w Nowym Jorku poznaliśmy nowe produkty Acera: odświeżonego i wyglądającego dużo lepiej niż poprzednik Switch 10 oraz dwa modele dla mniej wymagających: Iconia One 8 i Iconia Tab 10. Oprócz tych nowości producent zapowiedział, że intensywnie pracuje nad nowym przedstawicielem serii Predator. Tym razem jednak nie mam na myśli laptopów, a gamingowy tablet!

Na rynku tabletów dla graczy swoich sił próbowało już kilka firm, ale z mojej perspektywy tylko jedną bitwę można uznać za wygraną przez producenta – i jest nim NVIDIA ze swoim Shield Tablet. Póki co wiadomo jedynie, że Acer będzie próbował przekonać do siebie przede wszystkim typowo gamingowym wyglądem, który z pewnością przypadnie do gustu graczom ze względu na swoją nietypowość i odmienność od tego, co widzimy w zwykłych tabletach i kolorystyczne nawiązanie do serii Predator.

Ale ważniejsze są tu komponenty, na temat których – w obecnej chwili – nie wiadomo prawie nic.

Acer wyłącznie zapowiedział, że pracuje w pocie czoła nad tym produktem. Aktualnie wiemy jedynie, że urządzenie ma 8-calowy wyświetlacz (o nieznanej rozdzielczości) oraz cztery głośniki – każdy umieszczony na rogu.

Tablet Acer Predator ma zadebiutować na rynku pod koniec bieżącego roku – na przełomie trzeciego i czwartego kwartału. Póki co jest więcej pytań niż odpowiedzi, zatem zdecydowanie musimy poczekać na więcej szczegółów na jego temat.

Komentarze

 • ramtamtam

  kompletnie nie czaje hajpu na tablety do grania. ok, producenci pokazują, że jest to technologicznie możliwe. ale granie na tablecie nie jest niewygodne. dobrych gier na androida brak. od tego są konsole i pc-ty.

  • Adam

   Gier jest sporo, co widać na Shield Tablet

   • Potwierdzam gram 70 % na androidzie i 30 na PC. Mnie przekonuje cena gier i ich mobilność. Z jakością jest coraz lepiej, android tylko kuleje w obsłudze kontrolerów gier, a nie tyle android co brak wspólnego podejścia do tego tematu przez producentów gier.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona