Ważne

Acer Predator – ciekawie wyglądający tablet dla graczy zapowiedziany na trzeci kwartał

Na wczorajszej konferencji w Nowym Jorku poznaliśmy nowe produkty Acera: odświeżonego i wyglądającego dużo lepiej niż poprzednik Switch 10 oraz dwa modele dla mniej wymagających: Iconia One 8 i Iconia Tab 10. Oprócz tych nowości producent zapowiedział, że intensywnie pracuje nad nowym przedstawicielem serii Predator. Tym razem jednak nie mam na myśli laptopów, a gamingowy tablet!

Na rynku tabletów dla graczy swoich sił próbowało już kilka firm, ale z mojej perspektywy tylko jedną bitwę można uznać za wygraną przez producenta – i jest nim NVIDIA ze swoim Shield Tablet. Póki co wiadomo jedynie, że Acer będzie próbował przekonać do siebie przede wszystkim typowo gamingowym wyglądem, który z pewnością przypadnie do gustu graczom ze względu na swoją nietypowość i odmienność od tego, co widzimy w zwykłych tabletach i kolorystyczne nawiązanie do serii Predator.

Ale ważniejsze są tu komponenty, na temat których – w obecnej chwili – nie wiadomo prawie nic.

Acer wyłącznie zapowiedział, że pracuje w pocie czoła nad tym produktem. Aktualnie wiemy jedynie, że urządzenie ma 8-calowy wyświetlacz (o nieznanej rozdzielczości) oraz cztery głośniki – każdy umieszczony na rogu.

Tablet Acer Predator ma zadebiutować na rynku pod koniec bieżącego roku – na przełomie trzeciego i czwartego kwartału. Póki co jest więcej pytań niż odpowiedzi, zatem zdecydowanie musimy poczekać na więcej szczegółów na jego temat.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona