Acer kusi reklamą tabletu Iconia Tab A210. Premiera blisko (wideo) | Tabletowo.pl

Acer kusi reklamą tabletu Iconia Tab A210. Premiera blisko (wideo)

Dołącz do dyskusji 0

Wiemy, że Acer Iconia Tab A210 pojawi się w Europie we wrześniu i będzie kosztował 320 euro, ale wciąż nie mamy pewności, którego z wariantów pojemnościowych dotyczy cena. Ma to fundamentalne znaczenie, albowiem w sporej części od tego zależy atrakcyjność urządzenia. 320 euro za tablet z 32GB pamięci wewnętrznej to bardzo kusząca oferta, ale już wyceniony na tyle wariant 16GB/8GB trzeba by omijać szerokim łukiem. Niemniej jednak, Acer Iconia Tab A210 jest ciekawą ramką, której pierwszą reklamę producent opublikował wczoraj w sieci.

Jak każda inna reklama tabletu internetowego, wideo podkreśla wielofunkcyjność i duże możliwości A210. Ponadto, Acer pokazał w nim, że tablet jest odpowiedni dla użytkowników w każdym wieku: młodych i tych trochę starszych. Spodziewajcie się więc ogromnej ilości wystudiowanych uśmiechów, obrazów szczęśliwej rodziny spędzającej razem czas i ludzi pokazujących, jak niebywale użytecznym narzędziem w ich pracy okazał się A210.

Iconia Tab A210 jest jedną z dwóch acerowych nowości zaprezentowanych na targach Computex 2012 w czerwcu. Podczas gdy jego przyrodni brat A110 może pochwalić się bardzo przeciętną specyfikacją, konfiguracja techniczna A210 obejmuje 10,1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3, 1GB RAM, odbiornik GPS, kamerę internetową, slot kart microSD, Wi-Fi, Bluetooth oraz baterię o pojemności 3620 mAh. Co ciekawe, z ostatecznej wersji sprzedażowej tabletu usunięto aparat fotograficzny, którego rozdzielczość miała wynosić 2 Mpix.

Jeżeli podoba Wam się A210, zainteresujcie się już dostępnym w naszym kraju Acerem Iconia Tab A510. Ma on lepszą baterię, aparat fotograficzny 5 Mpix oraz 32GB pamięci wewnętrznej.

via Liliputing

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona