tablet acer iconia tab a700

Acer Iconia Tab A700 zdradza swoje tajemnice (nieoficjalnie)

tablet acer iconia tab a700

Chyba wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że Asus Eee Pad Transformer Prime rozpoczął erę czterordzeniowych tabletów. Nie od dziś wiadomo, że pozostali producenci podążając za trendem już niebawem zaprezentują swoje urządzenia pracujące dzięki Tegrze 3. Jednym z nich ma być Acer z modelem Iconia Tab A700, którego mieliśmy okazję poznać już we wcześniejszym przecieku. Dziś, za sprawą rosyjskiego serwisu nomobile, do sieci trafiły pierwsze fotki prasowe niezapowiedzianego wciąż tabletu Acera oraz jego nieoficjalna specyfikacja.

I tak, redaktorzy wspomnianej strony potwierdzają, że Acer Iconia Tab A700 będzie posiadał wyświetlacz o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, natomiast jednostką centralną urządzenia, co nikogo nie powinno dziwić, ma być najnowszy procesor Nvidii, Tegra 3.

Urządzenie ma ważyć 650 g i ma zostać wyposażone w akumulator zapewniający do 10 godzin pracy, aparat 5 Mpix z diodą doświetlającą, kamerkę, WiFi, Bluetooth 3.0, 3,5 mm jack audio oraz slot kart SIM, co jednoznacznie wskazuje na obecność 3G (najprawdopodobniej w modelu Iconia Tab A701). Niestety, według najnowszych informacji wiele wskazuje na to, że tablet nie będzie posiadać pełnowymiarowych portów. W zamian mamy mieć do czynienia z wyjściem microHDMI, portem microUSB oraz slotem kart microSD.

Acer Iconia Tab A700 najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany podczas targów CES 2012 w Las Vegas w styczniu. Do sprzedaży powinien trafić nieco później, możliwe że w okolicy marca/kwietnia.

Na chwilę obecną trzeba pamiętać, że powyższe parametry techniczne mogą ulec zmianie i należy je traktować z przymrużeniem oka.

tablet acer iconia tab a700

tablet acer iconia tab a700

źródło