Acer Iconia Tab A510/A511 z Tegrą 3 już wkrótce - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A510/A511 z Tegrą 3 już wkrótce

Dołącz do dyskusji 0

Tegra 2 w roku bieżącym zdominowała rynek tabletów internetowych. Wykorzystywana była bowiem przez wielu producentów sprzętu w urządzeniach pracujących w oparciu o Androida Honeycomb. Wiele wskazuje na to, że po oficjalnej prezentacji Tegry 3 chrapkę na zestawienie „Tegra 3 + AICS” ma nie tylko Asus, który jest pierwszą firmą, której sprzęt z najnowszą jednostką nVidii poznaliśmy (Eee Pad Transformer Prime), ale także pozostali gracze chcący ugryźć kawałek tabletowego tortu. Wśród nich jest Acer. Już niebawem możemy się spodziewać premiery tabletu Acer Iconia Tab A510/A511.

Jak widzicie poniżej, Acer pracuje nad swoim pierwszym tabletem z czterordzeniowym procesorem Tegra 3 i najprawdopodobniej z 10,1-calowym ekranem o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz Androidem Ice Cream Sandwich.

Z dotychczasowych praktyk Acera wiemy, że model Iconia Tab A510 będzie wersją urządzenia „WiFi-only”, natomiast Iconia Tab A511 – z 3G.

Wiele wskazuje na to, że na targach CES 2012 w Las Vegas, które będą się odbywać w styczniu, poznamy więcej informacji na temat tabletu Acera z Tegrą 3.

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A510/A511 z Tegrą 3 już wkrótce Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona