Acer Iconia Tab A510 w kwietniu w cenie 500 euro? - Tabletowo.pl
Ważne

Acer Iconia Tab A510 w kwietniu w cenie 500 euro?

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A510 w kwietniu w cenie 500 euro? Nowości Plotki / Przecieki

Na pewno pamiętacie wszystkie tablety z Tegrą 3 zaprezentowane w Las Vegas na targach CES 2012 – było ich ledwie pięć, więc trudno o którymkolwiek modelu zapomnieć. Wśród nich było także urządzenie Acera, tablet Iconia Tab A510, czyli podrasowana wersja modelu Iconia Tab A500, a uboższa Iconia Tab A700 z ekranem 1920 x 1200 pikseli. Dziś dowiedzieliśmy się co nieco na temat dostępności urządzenia w sprzedaży.

Jak donoszą niemieckojęzyczne portale, Acer Iconia Tab A510 ma trafić na półki sklepowe w kwietniu. Jako że to trzy miesiące po oficjalnej prezentacji modelu, jest to bardzo prawdopodobne (w Polsce pewnie na jego debiut poczekamy nieco dłużej).

Dodatkowo dowiedzieliśmy się także jaka może być cena tabletu. Wiele wskazuje na to, że Acera Iconia Tab A510 będzie można kupić za ok. 500 euro – nie jest to jednak ostateczna cena i do momentu rynkowej premiery wiele się może zmienić w tej kwestii.

Mam także dobrą wiadomość dla zwolenników tabletów z 3G – potwierdziły się moje wcześniejsze domysły, że na rynek trafi także Acer Iconia Tab A511, czyli wersja z 3G (A510 to model „WiFi-only”). Co więcej, w sprzedaży mają być dostępne trzy wersje pojemnościowe urządzenia: 16GB, 32GB i 64GB.

Przypomnę tylko, że Acer Iconia Tab A510 to kolejny przedstawiciel tabletów z czterordzeniową Tegrą 3. Urządzenie pracujące pod kontrolą Androida 4.0 (z interfejsem Acer Ring) zostało wyposażone w ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM, aparat 5 Mpix, kamerkę, slot kart microSD, port microUSB oraz wyjście microHDMI.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona