Acer Iconia Tab A500 otrzyma Ice Cream Sandwich - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A500 otrzyma Ice Cream Sandwich

Dołącz do dyskusji 0

Większość tabletów z dwurdzeniową Tegrą 2 i Androidem Honeycomb otrzyma „lodową kanapkę”, to niby dlaczego urządzenie Acera, mające te same parametry, miało nie dostać takiej możliwości? To już zależy tylko i wyłącznie od woli producenta, a ten chyba nie chce wojny z użytkownikami swoich tabletów

Z najnowszych informacji uzyskanych przez jednego z użytkowników forum XDA – Azuske – wynika, że Acer Iconia Tab A500 jak najbardziej otrzyma aktualizację Androida do Ice Cream Sandwich. Tak został poinformowany przez jednego z pracowników producenta, odpowiadającego na pytania użytkowników urządzeń Acera za pośrednictwem chatu znajdującego się na stronie acer.custhelp.com (potwierdzenie możecie znaleźć na poniższej fotce).

Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A500 otrzyma Ice Cream Sandwich Nowości

Jedną kwestię już mamy rozwiązaną – pewne jest bowiem, że Acer Iconia Tab A500 dostanie „lodową kanapkę”. Nie wiadomo jednak kiedy rozpocznie się proces aktualizacji tabletu – czyli jesteśmy w identycznej sytuacji, jak w przypadku Asusa Eee Pad Transformer oraz Motoroli Xoom.

Dzięki Sylas11 za podesłany link!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona