Acer Iconia Tab A500 – kiedy aktualizacja Androida do 3.2? | Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A500 – kiedy aktualizacja Androida do 3.2?

Dołącz do dyskusji 0

Producenci tabletów dwoją się i troją, żeby jak najszybciej umożliwić posiadaczom ich urządzeń aktualizację Androida do najnowszej wersji – 3.2… Bardzo byśmy chcieli, żeby faktycznie tak było w rzeczywistości. Niestety, jak dobrze wiecie, jedne firmy udostępniają update wcześniej, inne później. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku każdego update Androida.

Asus Eee Pad Transformer otrzymał możliwość aktualizacji najwcześniej, bo 28 lipca (w Polsce 2 sierpnia), inni producenci trochę z tym zwlekają, zwalając winę na fakt, iż „to musi trochę potrwać”. I tak, Motorola wychodzi z założenia, że nie ma się co spieszyć – właściciele Xoom otrzymali dopiero co 3.1, a na 3.2 poczekają do września. A co z Acerem Iconia Tab A500?

Malezyjski oddział Acera poinformował dziś na Facebooku, że update systemu będzie udostępniony 25 sierpnia. Mamy nadzieję, że data ta oznacza również moment aktualizacji Androida dla europejskich, a co za tym idzie – polskich tabletów Acera.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona