Acer Iconia Tab A210 w Europie we wrześniu - Tabletowo.pl

Acer Iconia Tab A210 w Europie we wrześniu

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Acer Iconia Tab A210 w Europie we wrześniu Acer Nowości

Acer Iconia Tab A210 we wrześniu zadebiutuje w Europie… a na pewno w Holandii. Do takich właśnie wiadomości dotarł tamtejszy serwis Tablets Magazine (powołujący się bezpośrednio na Acera), który zdobył również informację o cenie urządzenia. Wiele wskazuje na to, że jeden z najnowszych członków tabletowej rodziny Acera będzie kosztował 320 euro. Mało, dużo, w sam raz? Moim zdaniem za dużo. Aczkolwiek trudno powiedzieć, bowiem nie wiadomo o jakim wariancie sprzętu mowa – producent zapowiadał dwie wersje pojemnościowe, więc tylko te są do wyboru: 8GB lub 16GB. Jedno jest pewne: parametry techniczne (o których nieco niżej), ma gorsze od Acera Iconia Tab A510, którego można nabyć za 399 euro z 32GB.

Tablet Acer Iconia Tab A210 posiada ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Tegra 3, 1GB RAM, GPS z Glonass, pełnowymiarowy port USB i microUSB, kamerkę, aparat 2 Mpix, slot kart microSD, Bluetooth, WiFi oraz baterię o pojemności 3620 mAh.

Czym różni się od wspomnianego wcześniej Acera Iconia Tab A510, którego naszą recenzję przeczytacie pod tym adresem? Przede wszystkim pojemnością akumulatora – 9800 mAh, aparatem – 5 Mpix oraz pamięcią wewnętrzną – 32GB.

Jak zapewne pamiętacie, na targach Computex 2012 Acer zaprezentował dwa tablety pracujące pod kontrolą Androida 4.0, działające dzięki czterordzeniowej Tegrze 3. Były to modele: Iconia Tab A110 oraz Iconia Tab A210. O ile o drugim z nich właśnie dowiedzieliśmy się kilku szczegółów, tak na temat pierwszego w sieci dość długo nie pojawiły się żadne wieści. Wkrótce jednak powinno się to zmienić, bowiem wiele wskazuje na to, że A110 zadebiutuje na rynku w tym samym czasie, co A210. Kiedy polska premiera obu modeli? Na razie nie wiadomo.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona